boredpanda

Také zo života. Títo muži musia veriť na strážnych anjelov, alebo stratili zmysel pre úsudok. Alebo sú správne obe možnosti?

Vedci nám tvrdia, že sa ženy v priemere dožívajú vyššieho veku než muži. Majú určité čísla a štatistiky, ktoré nepustia. Berú do úvahy životosprávu, zlozvyky a iné faktory ovplyvňujúce priemernú dĺžku života. Pri zhliadnutí týchto fotografií však raz a navždy pochopíte príčinu dlhovekosti nežného pohlavia.

Ktovie, či štúdia zohľadnila aj samovražedné sklony. Niektorí muži jednoducho kašľú na bezpečnostné predpisy. Ich dodržiavanie radšej prenechajú svojim nežnejším polovičkám. Asi si myslia, že majú deväť životov. Ako mačka.

Možno má ich riskovanie aj hlbšiu príčinu. Vedci zistili, že sa u mužov pomalšie vyvíjajú čelové laloky mozgu, ktoré slúžia práve na posúdenie rizika a na rozhodovanie. Testosterón ich nepriamo odsúdi na kratšiu existenciu. Nasledujúce fotografie sú dôkazom, že nektorí proces posudzovania rizík radšej úplne preskočili.

tuttibossi

V prvom rade myslite na bezpečnosť!

Fomorian King

Dumb ass Jo'burg Metro cop

WYLD_STALLYNS
boredpanda.com
boredpanda.com
electrictrad
boredpanda.com
men syndication
boredpanda.com
boredpanda.com
boredpanda.com
NSFW_PORN_ONLY
iJoyzilla
boredpanda.com
boredpanda.com
boredpanda.com
connor54
boredpanda.com
boredpanda.com

“Keď je koze dobre, ide sa  šmýkať na ľad.” Aj to môže byť heslo týchto odvážlivcov. Treba len veriť, že ich neopustí šťastena. Inak sa z nich môžu ľahko stať kandidáti na Darwinovu cenu, ktorá sa udeľuje za najabsurdnejšiu smrť. Podmienkou je, že sa kandidát musí na druhý svet odpraviť sám. U týchto chlapov by to však nemalo byť problémom.

Pozri aj: Iba dlhovlasé dievčatá pochopia všetku tú bolesť, ktorá sa skrýva na týchto fotografiách

interez.sk (Michaela), boredpanda.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )