Babičky, babky, staré mamy sa nám zvyčajne spájajú vždy len s niečím pekným. Už či sú len krásne spomienky, alebo máme možnosť stále zažívať...

Babičky, babky, staré mamy sa nám zvyčajne spájajú vždy len s niečím pekným. Už či sú len krásne spomienky, alebo máme možnosť stále zažívať tú lásku, teplo (a jedlo), ktorými nás zahŕňa. Zoznámte sa s naozaj rozprávkovou babičkou Grace Bett, ktorá má úctyhodný vek, 104 rokov! Najkrajšie na tom je, že je stále čiperná a môžeme ju pokojne považovať za najstaršieho pouličného umelca. V škótskom grófstve Borders doslova „zateplila“ 46 pamiatok. Uháčkovala im teplé oblečenie.

S pomocou klubu pletenia „Souter Stormers“ a skupiny „yarnstormers“ takto skrášlila mestečko. Pletenie a háčkovanie bolo odmalička vášňou tejto šikovnej babičky, ktorá je dôkazom, že vek nikdy nie je žiadnou prekážkou. Veď sami posúďte, tu je niekoľko z jej výtvorov.

babicka hackuje mesto1
dailyrecord.co.uk
babicka hackuje mesto2
dailyrecord.co.uk
babicka hackuje mesto3
dailyrecord.co.uk
babicka hackuje mesto4
dailyrecord.co.uk
babicka hackuje mesto5
dailyrecord.co.uk
babicka hackuje mesto6
dailyrecord.co.uk

Grace z toho všetkého mala veľkú radosť, že mohla takto skrášliť mesto, v ktorom žije. Viete si niečo také predstaviť aj u vás?