Hudobná formácia AMO dnes oficiálne vydáva EP s názvom ANALOG ARCHITEKT. Zaujímavé je, že novinka pribúda do diskografie skupiny iba v digitálnej podobe. Na fyzický nosič si fanúšikovia AMO budú musieť ešte chvíľu počkať. Čo však AMO prinesie už onedlho, je kompletne vynovená koncertná šou plná nových skladieb i známych hitov. Skupina ju predstaví naživo už o pár dní na AMO SONY XPERIA TOUR 2015. Všetky skladby z nového EP si fanúšikovia môžu napočúvať už teraz.


Opakov a Moeho rap bude počas turné sprevádzať prvotriedna kapela s nekompromisne kvalitným zvukom, ktorá nahrávala i EP ANALOG ARCHITEKT v zložení Gábor Tokár (bicie), Martin Štefánik (klávesy), Jozef Madola (basgitara) a Marián Jaslovský (flauta, saxofón, EVI). Proces nahrávania nového EP i tváre celej kapely v kompletnom zložení sú zachytené v autentickom dokumente ANALOG ARCHITEKT, ktorý kapela predstavuje v týchto dňoch spolu s EP. Nový sound AMO si môžu fanúšikovia vychutnať naživo na koncertoch AMO SONY XPERIA TOUR 2015 aj vďaka partnerom Telekomu a Sony Mobile. Vstupenky na AMO SONY XPERIA TOUR 2015 sú v predaji exkluzívne na Predpredaj.sk.
AMO SONY XPERIA TOUR 2015
17.04. Bratislava – MMC – koncert spojený s krstom EP ANALOG ARCHITEKT
18.04. Prievidza – ELEMENT
23.04. Trnava – ARTKLUB
24.04. Prešov – WAVE KLUB
25.04. Čadca – ZION CLUB
30.04. Nové Mesto nad Váhom – KLUB ZA RAMPAMI
01.05. Zvolen – DK ŽSR
Lieky si v nočnej hodine v lekárni nekúpite: Video Kobielskeho nahnevalo Slovákov, BSK aj Dr. Max reagujú
Odborník na maloobchod: Vlna prepúšťania a zatvárania obchodov porastie, Slovensko zaplavujú diskonty
James žije na Slovensku už 27 rokov: Zabíjačka je moja obľúbená tradícia, ceny začínajú byť nepríjemné
Rastislav Káčer v 1 na 1: Ficovi ľudia sú prisatí na štátnom cecku. K Slovensku sa správajú ako k vojnovej koristi
Desivá havária parníka General Slocum, voda bola plná utopených detí a žien. Tragédiu prekonal až 11. september





















Nahlásiť chybu v článku