Michal Blaško / / LifeHacking
Nedávno skončili jarné prázdniny a mali ste, čo robiť, aby ste vymysleli program pre deti , ktorý by ich bavil a nehundrali, že toto...

Nedávno skončili jarné prázdniny a mali ste, čo robiť, aby ste vymysleli program pre deti , ktorý by ich bavil a nehundrali, že toto ich nebaví, k starým rodičom ísť nechcú a školská družina bola zatvorená. Nakoniec ste si zobrali dovolenku a strávili ste prázdniny s nimi doma, ale už nechcete, aby sa to opakovalo. Poviete si, že ďalšie prázdniny sú až o pár mesiacov, dovtedy vymyslíte niečo lepšie. Pozor, nepodceňujte to! Viete, ako to vždy dopadne s vianočnými darčekmi – ich nákup odkladáte a odkladáte, pretože Vianoce sú ďaleko, zrazu je však 22. decembra a vy nemáte žiadny darček. Ak nechcete, aby sa takáto situácia opakovala. Máme pre vás pár tipov, ako deti počas prázdnin zabaviť a zamestnať.

kidsAk si môžete vybrať dovolenku, urobte to a zoberte vaše deti do krásnych Štiavnických vrchov, kde sa skrýva hotel Salamandra, v ktorom rodiny s deťmi zažijú oddych a zábavu. K dispozícii je pre vaše ratolesti detský wellness, ihrisko, detský kútik a dokonca maskot Salamandrík, ktorý zabaví vaše deti, keď si budete chcieť dať kávu alebo masáž. Nech aj vy máte niečo z tej dovolenky. V prípade, že ste tam na zimných prázdninách a váš drobec ešte nevie lyžovať, máte k dispozícii lyžiarsku školu pre deti. Čo keď vo vašom synovi či dcére drieme Adam Žampa alebo Veronika Zuzulová?

Ak chcete vaše deti na dlhú dobu rafinovane zabaviť, čo takto skúsiť puzzle? Také 1000 kúskové by ich mohlo na pár dni zamestnať. Ak im vyberiete správny obrázok, ktorý budú chcieť vidieť vo väčšej veľkosti ako na obale, neodtrhne ich od skladania ani konský záprah. Pozrite si našu ponuku  a kúpte puzzle, od ktorých sa vaše dieťa neodtrhne. Dokážete vybrať  tie správne?

V prípade, že to chcete deťom trošku sťažiť alebo si chcete  overiť, či skladanie zvládnete aj vy, kúpte si 3D puzzle. Popritom môžete deťom vysvetliť, ako fungujú optické ilúzie, ktoré tieto puzzle s 3D efektom vytvárajú. Škola hrou, bez toho, aby sa deti sťažovali, že sa učia, aj keď sú prázdniny.Komentovať (0)