Polícia hľadá svedkov udalosti v Parchovanoch v okrese Trebišov, pri ktorej zomrel muž. Ako TASR informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Lenka Ivanová, došlo k nej v piatok (19. 7.) ráno okolo 7.25 h.
„Doposiaľ nie je jasné, či náhla zdravotná indispozícia alebo iné okolnosti viedli k nehode cyklistu, ktorý svoj bicykel viedol po Rybníkovej ulici v Parchovanoch, v smere jazdy od Majerskej ulice k Brezovej ulici, a z doposiaľ nezistených príčin narazil do oplotenia jedného z rodinných domov,“ povedala Ivanová.
Ako pokračovala, cyklistu našli v polohe sediac na bicykli miestni obyvatelia, avšak už nejavil známky života. „Privolaný obhliadajúci lekár nariadil vykonanie pitvy, ktorá zároveň určí príčinu úmrtia cyklistu,“ skonštatovala Ivanová.
Ktokoľvek, kto v piatok ráno prechádzal týmto úsekom pešo a videl tohto cyklistu, prípadne s vozidlom a z miesta udalosti má videozáznam, ktorý by policajtom mohol napomôcť pri objasňovaní udalosti, nech to oznámi na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru alebo telefonicky na telefónnom čísle 158.
Slovensko je hladné po diskontoch, do apríla pribudnú ďalšie štyri predajne. Šéfa Woolworthu náš trh neprekvapil
Marek cestuje po svete na motorke: V mnohých moslimských krajinách žijú skvelí ľudia. V Iraku sme nemuseli minúť ani cent
Pil fľašu vodky denne, pri vpichovaní steroidov kričal, že miluje drogy. Robbie Williams bol pre ľudí iba zlý vtip
Skupinu Brat za Brata netreba podceňovať: Ak sa zmení vláda, bude prioritne rozpracovaná, vraví Bátor
Farmaceutka: Superchrípka nie je nebezpečnejšia. Liečba je rovnaká ako pri bežnej chrípke, očkujte sa
Mirka pracuje v obchode, prehovorila o samoobslužných pokladniciach: Už na mňa aj kričali, že nebudú robiť za mňa
Gynekológ meral 155 cm a ženám striekal žieraviny do maternice: Z orgánov krvácali, chcel ich tak sterilizovať
Odborníčka na závislosti Bára: Ak si človek nechce pomôcť sám, neprinútite ho. Suchý február môže byť začiatok










Nahlásiť chybu v článku