Matka v severnom Rakúsku v sobotu nešťastnou náhodou prešla svoju vlastnú jednoročnú dcéru, keď cúvala autom v garáži. Dieťa utrpelo také vážne zranenia, že na mieste nehody zomrelo, informovala v nedeľu polícia v spolkovej krajine Horné Rakúsko.
O prípade píše TASR podľa správy agentúry DPA.
Nehoda sa stala počas výmeny pneumatík
Tragédia sa odohrala v sobotu večer v okrese Schärding, približne 20 kilometrov južne od nemeckého pohraničného mesta Passau. Rodičia dievčatka v čase incidentu menili pneumatiky na svojom aute. Keď skončili, 29-ročná matka cúvala s vozidlom z vjazdu do garáže. Podľa správ počula ranu a okamžite zastavila.
Keď vystúpila z auta, zistila, že jej dcéra je uviaznutá pod vozidlom. Otec dievčatka neváhal a začal auto dvíhať pomocou zdviháka v snahe dostať dieťa spod auta čo najrýchlejšie.
Dievčatko sa zachrániť nepodarilo
Na miesto okamžite dorazili záchranári, ktorí sa pokúšali dievčatko oživiť. Napriek ich rýchlemu zásahu a resuscitačným pokusom sa dieťa zachrániť nepodarilo. Polícia potvrdila, že išlo o tragickú nehodu a nie o úmyselný čin.
Prepáčte, nevedeli sme, že je „neviditeľné“. Ako Srbi zostrelili americké lietadlo F-117 so stealth technológiou
Chaos v energopomoci pokračuje: Vláda ju ide opäť meniť. Budú platiť nové pravidlá, pozrite si prehľad
Spáchal jeden z najväčších finančných podvodov v dejinách: Peniaze mu posielal „skoro každý“, nakradol 65 miliárd
Trump v Iráne otvoril Pandorinu skrinku: Z Kuby chce mať možno ďalší prímorský rezort, hovorí expert Ondrášik
Zúfalí ľudia kričali, chorý pilot sa zamkol v kokpite. Lietadlo v rýchlosti 700 km/h namieril do Álp, zavraždil 149 ľudí













Nahlásiť chybu v článku