Okresný súd Žilina vzal v stredu (16. 7.) do väzby 31-ročnú S. B., ktorá je obvinená z obzvlášť závažného zločinu vraždy. TASR o tom informoval hovorca Krajskej prokuratúry v Žiline Martin Kokles. Doplnil, že obvinená proti rozhodnutiu o vzatí do väzby podala sťažnosť, o ktorej bude rozhodovať Krajský súd v Žiline.
Obvinená žena v pondelok (14. 7.) predstierala utopenie svojho trojročného dieťaťa v Liptovskej Mare. Počas policajného vyšetrovania však bolo zistené, že svojho syna mala násilným spôsobom usmrtiť v byte v Dolnom Kubíne a následne predstierala jeho smrť utopením.
Priznala sa
Matka sa mala dokonca podľa webu TVNoviny k tomuto ohavnému činu priznať a teraz jej hrozí výnimočný trest. Zdravotní záchranári boli na pomoc dieťaťu privolaní k vodnému dielu Liptovská Mara v pondelok ráno. U dieťaťa však už konštatovali úmrtie.
Evel a Filip odišli do Bangkoku: Prvý mesiac sme strávili hľadaním bývania. Bez finančnej rezervy to nie je možné
Trichologička Lenka sa stará o vlasy a pokožku hlavy: Ľudia stále veria, že umývaním vlasy vypadávajú
Tomáš Baťa bol najväčším podnikateľom v histórii Československa: Zamestnancom dal vysoké platy, za chyby ich trestal
Radek pomáha ľuďom kúpiť nehnuteľnosť v Malage: Španielsko už nie je lacné, no kvalita života je tu skvelá
Pred 170 rokmi sa narodil génius Nikola Tesla: Miesto žien miloval holubicu, po podrazoch kopal kanály
Prezidentovi USA po atentáte podávali kravskú krv a vajcia cez anál. Zabili ho napokon lekári a nie strelec













Nahlásiť chybu v článku