Na diaľnici D2 smerom do Bratislavy treba v stredu počítať s dopravným obmedzením. Pre odstraňovanie nehody je prejazdný iba ľavý jazdný pruh diaľnice. Bratislavská polícia o tom informovala na sociálnej sieti.
„V čase okolo 3.00 h v úseku 45. kilometra diaľnice D2 v smere do Bratislavy v úseku medzi Lozornom a Stupavou zišlo nákladné motorové vozidlo mimo vozovky a následne narazilo do mostného piliera. K zraneniu vodiča ani iných účastníkov cestnej premávky nedošlo. Z dôvodu odstraňovania následkov nehody, ako aj jej dokumentovania je v súčasnosti prejazdný iba ľavý jazdný pruh diaľnice v uvedenom úseku,“ ozrejmila polícia.
Vodičov v tejto súvislosti vyzýva k zvýšeniu opatrnosti pri prejazde úsekom. V prípade, ak je to možné, aby na prejazd využili alternatívnu trasu.
Šéf IĽP: Ficova vláda chce Slovákov v zahraničí umlčať, zasahuje do ich práva voliť. Krajina cúva, nejde vpred
Bola som na najlepšom letisku na svete: Vodopád je zadarmo, najete sa aj lacno a okúpete v strešnom bazéne
Mirka odišla na Lombok, kde ju jedlo v reštaurácii vyjde 1 euro. Analytik povedal, aké konsolidačné opatrenia by nám pomohli
Chcela si vziať život, a tak skočila z Empire State Building. Elvita Adamsová je jediná žena, ktorá to prežila
Kyanidu neveril, poistil sa guľkou do hlavy. Posledné dni Adolfa Hitlera boli plné paranoje a strachu
Finančný poradca Kravár o hypotéke na bývanie: V troch prípadoch môže byť ťarchou. Je reálna aj s príjmom 700 eur
Krimiseriály už nemajú ďaleko od reality: Expert zo SAV vysvetľuje, ako DNA pomáha polícii odhaľovať páchateľov












Nahlásiť chybu v článku