Podľa tamojšej polície utrpelo zranenia najmenej päť osôb, informuje TASR podľa webu denníka Bild. Vyšetrovatelia v prvom vyhlásení po incidente uviedli, že išlo o dopravnú nehodu. Vodičom bol starší muž, ktorý údajne stratil kontrolu nad svojím vozidlom, spresnila polícia.
Na miesto prišli početné záchranné zložky; rozsah zranení, ktoré obete utrpeli, nebol bezprostredne známy.
„Auto vrazilo do stolov a lavičiek pred obchodom. Vyleteli do vzduchu a ľudia kričali,“ opísala scénu spolupracovníčka dánskej stanice TV2, ktorá sa náhodou nachádzala na mieste incidentu. „Domnievala som sa, že ide o teroristický útok. Čo iné by si človek pomyslel, keď auto preletí takou rýchlosťou?“ uviedla ďalšia svedkyňa pre noviny Ekstra Bladet.
K nehode došlo na Moste kráľovnej Lujzy v centre Kodane, píše Bild. Prvé núdzové volanie zaznamenala polícia o 15:32 hod.
Najnebezpečnejšia žena: Bola posadnutá sexom a vraždila mužov pre zábavu. Dostala tvrdý trest, stále je hrozbou
Budú vianočné trhy v Bratislave drahšie? Stánkarov zaťaží vyššia 23 % DPH, na ľudí tento rok čakajú aj výhodné ponuky
Mamička varí lacné jedlá, aby šetrila peniaze: Podľa ľudí je to ako krmivo pre psa, jej manžel sa správa zvláštne
Navštívili sme nádhernú dolinu a strašidelný hrad úplne zadarmo: Nájdete tu aj jaskyňu a priam dokonalú jesennú prírodu
Boli sme v novom podniku, ktorý otvorili majitelia reštaurácie z Na nože. O tomto európskom klenote ste možno nikdy nepočuli
Jedol psie žrádlo, celý čas bol nahý: Táto reality šou prekonala rekordy, milióny ľudí sledovali mučenie
Herci, ktorí boli počas natáčania Harryho Pottera vymenení: Niekedy to bolo fiasko, inokedy tvorcovia nemali na výber
Terapia červeným svetlom nie je zázračná, tvrdí odborníčka: Vedeckých dôkazov je málo a chýbajú, nie je to všeliek
ANKETA: Nepáči sa mi to, malo by sa to odstrániť. Slovákov sme sa opýtali, čo si myslia o Separovom sprejovaní v Himalájach
Komikov sme sa spýtali, čo hovoria na novú maximálnu rýchlosť chodcov 6 km/h: Budeme ju merať dvoma pohlaviami












Nahlásiť chybu v článku