Slovenský premiér Robert Fico podľa uniknutých informácií stavia luxusnú vilu v chorvátskej Dalmácii, kde si mal kúpiť pozemok a aktuálne tam prebiehajú stavebné práce.
S prekvapivým odhalením prišiel miestny denník Večernji list. Informácia mala uniknúť cez tamojšieho kronikára Iva Mikuličina a hovoril o nej aj bývalý politik Blaž Deković. Pozemok sa má nachádzať v dedinke Ražanj. Toto miesto patrí medzi vyhľadávané destinácie. „Fico si kúpil pozemok a začal stavať svoj dom v Ražanj pri Rogoznici,“ povedal Deković pre web Šibenski. O vyjadrenie sme požiadali Úrad vlády SR a stranu Smer-SSD. V prípade ich dodania budeme článok aktualizovať.
Matovič reaguje
Na vzniknutú situáciu už medzitým reagoval aj Igor Matovič, ktorý sa vybral do Chorvátska. „Babkám ružičku, sebe vilu z nakradnutých. Keď chcete vedieť, kde si Fico v Chorvátsku tajne stavia vilu, sledujte dnes podvečer môj FB,“ napísal bývalý premiér a šéf hnutia Slovensko na sociálnej sieti.
Brutálna mučiaca technika, ktorá fyzicky neublížila: Nahej obeti v plienke odopierali spánok aj 180 hodín
Prezidentský palác zverejňuje informácie o zamestnancoch: Nie je to dobrý nápad, hovorí bezpečnostný analytik
Slovensko je hladné po diskontoch, do apríla pribudnú ďalšie štyri predajne. Šéfa Woolworthu náš trh neprekvapil
Marek cestuje po svete na motorke: V mnohých moslimských krajinách žijú skvelí ľudia. V Iraku sme nemuseli minúť ani cent
Pil fľašu vodky denne, pri vpichovaní steroidov kričal, že miluje drogy. Robbie Williams bol pre ľudí iba zlý vtip
Skupinu Brat za Brata netreba podceňovať: Ak sa zmení vláda, bude prioritne rozpracovaná, vraví Bátor
Farmaceutka: Superchrípka nie je nebezpečnejšia. Liečba je rovnaká ako pri bežnej chrípke, očkujte sa
Mirka pracuje v obchode, prehovorila o samoobslužných pokladniciach: Už na mňa aj kričali, že nebudú robiť za mňa










Nahlásiť chybu v článku