Dvaja ľudia bez domova ukradli mužovi kreditnú kartu. Následne si kúpili žreb a usmialo sa na nich šťastie, vyhrali totiž nemalú sumu. Nie je ale jasné, kto je vlastne v takomto prípade skutočným výhercom. Majiteľ karty sa ale veľkoryso ponúkol, že ak muži predložia výherný tiket, o výhru sa s nimi podelí.
správy od nás budete mať ako prví.
Ako informujú TV Noviny s odvolaním na Le Parisien, ešte začiatkom februára sa muži bez domova vlámali do auta 42-ročného Jeana-Davida a ukradli tašku s dokladmi a kreditnými kartami. Jean-David to ihneď nahlásil polícii a aj banke, ktorú požiadal, aby karty zablokovala. Ukázalo sa však, že jedna z kariet už bola použitá na nákup v trafike. Muž sa do nej vybral v nádeji, že sa dostane ku kamerovým záznamom.
Predavač v trafike potvrdil, že videl dvoch mužov bez domova, ktorí nakúpili cigarety a stieracie žreby. Vďaka jednému zo žrebov sa zlodejom podarilo získať výhru 500 000 eur. Vyzdvihnúť si ju ale nemohli. Prípad je už v rukách právnikov a výherný tiket bol zmrazený. Jean-David mužov bez domova vyzval, aby výherný tiket predložili. Ak tak urobia, o výhru sa s nimi vraj podelí.
Jej rodina žila od výplaty k výplate, Zendaya je dnes milionárkou. Z hanblivého dieťaťa sa stala ikona
Tajný bankrot Československa: Ľudia v roku 1953 museli odovzdať svoje peniaze, štát ich okradol, dostali ruské nepodarky
Realitný maklér Michal Palko: Neexistujú drahé a lacné nehnuteľnosti. Inzerát je marketingový nástroj
Slovák premenil odpad z vinárne na revolučný výživový doplnok: Regeneruje bunky už za 7 minút, užívajú ho aj top športovci
Politológ Štefančík v 1 na 1: Ak bude vládnuť opozícia, dávam im maximálne dva roky. Ukazujú, že nie sú pripravení na vládnutie
Zatiahli ho do gej klubu a sexualizovali od 15 rokov. Najkrajšiemu chlapcovi sveta zničil život film













Nahlásiť chybu v článku