Zápach v niektorých častiach Bratislavy, na ktorý sa sťažovali obyvatelia mestských častí Dúbravka či Lamač, ale aj ľudia na Kramároch, podľa spoločnosti SPP – Distribúcia nespôsobil únik zemného plynu. Pre TASR to uviedol hovorca spoločnosti Milan Vanga.
„Preverujeme stovky hlásení na podozrivý zápach. Doposiaľ ani na jednej lokalite nebola zistená (nameraná) žiadna prítomnosť zemného plynu,“ uviedol Vanga. Dodal, že spoločnosť nie je vyšetrovateľom pôvodu zápachu.
Odporúčané články
Báli sa, že sa rozbijú na črepy a zomrú. Princezná si myslela, že zhltla klavír, kráľ zas veril, že má orgány zo skla
Michal Havran v 1 na 1: Ak Orbán prehrá, Fico skončil. Prvé kolo slovenských volieb sa odohrá v Maďarsku
Už sa to začalo, pocítime to všetci: Analytik Potočár vysvetli, čo by sa stalo, ak by zajtra začala prúdiť ruská ropa
Surový burger nám takmer utiekol z taniera, no prišlo aj milé prekvapenie. Boli sme v pizzerii Família z novej časti Na nože
Čo sa to deje na pumpách? Opýtali sme sa čerpacích staníc, či plánujú obmedziť predaj. Niekde sa to už deje













Nahlásiť chybu v článku