35. výročie Nežnej revolúcie si ľudia pripomínajú v najmenej dvoch desiatkach miest. Do ulíc vyšli ľudia aj v menších mestách. Ozýva sa aj kritika na adresu súčasnej vlády. Na opozičný protest do Bratislavy prišli tisícky ľudí.
Ako informuje Denník N, František Mikloško kritizuje vládu, že sa nepripojila k oslavám 17. novembra. Dav skanduje „Hanba! Hanba!“ Mikloško vyčíta Andrejovi Dankovi, že chce ísť do Ruska. Na zhromaždení v Banskej Bystrici padli aj kritické slová na adresu Roberta Fica.
Na opozičnom proteste podľa Denníka N vystúpil aj Ivan Korčok. Liberáli a konzervatívci by si podľa neho mali podať ruky pri záchrane Slovenska. Vyjadril ľútosť nad tým, že sú ľudia sklamaní a skláňajú hlavu.
Odporúčané články
Bola som na najlepšom letisku na svete: Vodopád je zadarmo, najete sa aj lacno a okúpete v strešnom bazéne
Mirka odišla na Lombok, kde ju jedlo v reštaurácii vyjde 1 euro. Analytik povedal, aké konsolidačné opatrenia by nám pomohli
Chcela si vziať život, a tak skočila z Empire State Building. Elvita Adamsová je jediná žena, ktorá to prežila
Kyanidu neveril, poistil sa guľkou do hlavy. Posledné dni Adolfa Hitlera boli plné paranoje a strachu
Finančný poradca Kravár o hypotéke na bývanie: V troch prípadoch môže byť ťarchou. Je reálna aj s príjmom 700 eur
Krimiseriály už nemajú ďaleko od reality: Expert zo SAV vysvetľuje, ako DNA pomáha polícii odhaľovať páchateľov
Bývalý detektív Vachálek o vražde Remiáša: Ľudia sa už pravdu nedozvedia, pre politikov je to pohodlnejšie












Nahlásiť chybu v článku