Policajti zadržali a obvinili muža, ktorý mal zamaskovaný a so zbraňou v ruke prepadnúť solárium na pešej zóne v Dunajskej Strede. V súčasnosti sa nachádza vo väzbe. Trnavská krajská polícia o tom informovala na sociálnej sieti.
správy od nás budete mať ako prví.
„S pištoľou v ruke prišiel k pultu a namieril zbraň na sediacu 23-ročnú zamestnankyňu,“ priblížila polícia s tým, že z prevádzky si odniesol 200 eur v hotovosti.
Policajti muža stotožnili a pri domovej prehliadke našli oblečenie, v ktorom lúpež vykonal, a krátku strelnú zbraň spolu s nábojmi. „Vyšetrovateľ obvinil 31-ročného muža z Dunajskej Stredy zo zločinu lúpeže a v súčasnosti sedí vo väzbe. Za ozbrojenú lúpež mu hrozí strata slobody na sedem až 12 rokov,“ dodali.
Japonci sa nevzdali, dostali druhú atómovú bombu. Nagasaki spálila ešte silnejšia explózia než Hirošimu
Vykúpenie z väznice Shawshank bol prepadák: Herec sa musel popasovať s výkalmi, režisér odmietol 2,5 milióna
Nikol sa presťahovala do Egypta: Ramadán som si upravila a držala pôst 14 dní. Miestnym sa páči tajomno žien
Z hlavy zločinca stúpal dym, v sále smrdelo zhorené mäso. Prvá poprava elektrickým kreslom nevyšla na prvýkrát
Navštívili sme najlepšie klimatické kúpele na Slovensku. Hrdzavý areál zastal v 90. rokoch, no príroda očarí
Teplota až 4000 stupňov a ľudia vyparení zaživa. Atómové bombardovanie Hirošimy sa udialo pred 81 rokmi














Nahlásiť chybu v článku