V Ludrovskej doline zahynul počas hasebných prác dobrovoľný hasič. Ako na sociálnej sieti informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline, tragédia sa stala v popoludňajších hodinách.
Polícia na mieste vykonala prvotné procesné úkony. „Presné okolnosti, za ktorých došlo k tragickej udalosti, sú predmetom vyšetrovania,“ uviedli policajti a dodali, že ďalšie informácie poskytnú, keď im to dovolí procesná situácia.
„S hlbokým zármutkom som prijal správu, že nás dnes opustil 44-ročný dobrovoľný hasič, otec rodiny, ktorý hrdinsky obetoval svoj život pri záchrane druhých,“ vyjadril sa k udalosti minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD).
Minister dodal, že táto tragédia ho zasiahla o to väčšmi, že pred niekoľkými dňami Ludrovskú dolinu osobne navštívil, aby podporil hasičov, ktorí tam od piatku (6. septembra) hasili požiar. Rodine vyjadril minister úprimnú sústrasť.
Psychologička Lucia Košťálová o prípade učiteľky v Nitre: Škola by mala mať postup pre tieto situácie
Namaľoval Hitlera ako masturbuje, bol ním posadnutý. Salvador Dalí veril, že je reinkarnáciou mŕtveho brata
Agnesa žije 20 rokov v USA: Podnikanie je tu ľahšie, no pracuje sa veľa. Ľudia dajú na bývanie aj 70 % príjmov
Podľa šéfa IĽP chce Ficova vláda Slovákov v zahraničí umlčať. Naša redaktorka bola na najlepšom letisku na svete















Nahlásiť chybu v článku