Požiar v Ludrovskej doline na severnej strane Nízkych Tatier v sobotu likviduje 45 profesionálnych a dobrovoľných hasičov, na mieste zasahujú aj vrtuľníky. TASR o tom informovala hovorkyňa Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) Zuzana Geguššová.
správy od nás budete mať ako prví.
„Aktuálne sú pri požiari v Ludrovskej doline nasadení príslušníci modulu pozemného hasenia, zasahuje aj vrtuľník leteckého útvaru Ministerstva vnútra (MV) SR MI171 s bambi vakom a vrtuľník Ministerstva obrany SR UH-60M Black Hawk, ktoré k 11.00 h vykonali už 15 zhodov,“ uviedla Geguššová.
Pred požiarom varovala turistov i Horská záchranná služba. Lesný požiar podľa nej predstavuje pre turistov a návštevníkov hôr veľké riziko ohrozenia života a zdravia, zároveň môžu návštevníci a turisti vytvárať prekážku pri likvidácii požiaru.
Z hlavy zločinca stúpal dym, v sále smrdelo zhorené mäso. Prvá poprava elektrickým kreslom nevyšla na prvýkrát
Navštívili sme najlepšie klimatické kúpele na Slovensku. Hrdzavý areál zastal v 90. rokoch, no príroda očarí
Teplota až 4000 stupňov a ľudia vyparení zaživa. Atómové bombardovanie Hirošimy sa udialo pred 81 rokmi
Najluxusnejší hotel pri Jadrane: Pýchu Chorvátska s 200 izbami postihol smutný koniec, ruský boháč ho kúpil za lacno
Jej rodina žila od výplaty k výplate, Zendaya je dnes milionárkou. Z hanblivého dieťaťa sa stala ikona















Nahlásiť chybu v článku