Okrem svojich legendárnych hereckých výkonov je Leonardo DiCaprio známy aj tým, že jeho partnerkami sú neraz dievčatá, ktoré sú od neho aj o 20 či 30 rokov mladšie. Vdova po Hughovi Hefnerovi má na to jasný názor.
Mení sa na nového Hefnera
Ako píše Mail Online, zakladateľ impéria Playboy Hugh Hefner bol vo vyššom veku (zomrel, keď mal 91 rokov) známy svojou láskou k oveľa mladším ženám. Vdova po Hughovi, 37-ročná Crystal Hefner tvrdí, že Leonardo DiCaprio sa mení na nového Hefnera. Herec, ktorý tento rok oslávi 50 rokov, v súčasnosti randí s 25-ročnou talianskou modelkou Vittoriou Ceretti. Za sebou má už sériu románikov so ženami v podobnom veku.

Crystal sa v podcaste vyjadrila, že dievčatá, s ktorými DiCaprio chodí, sú čím ďalej tým mladšie. Prezradila tiež pikantné detaily z čias, kedy Hefner organizoval bujaré večierky vo svojom sídle. Podľa jej slov mal DiCaprio románik aj so speváčkou Rihannou, ktorá v tom čase mala tiež len okolo 20 rokov. Crystal dodala, že v sídle sa neraz objavovali aj ďalšie celebrity, napríklad Jack Nicholson.
Našiel, čo hľadal
Kým niektorí sa do sídla prišli pozrieť len zo zvedavosti, pri iných bolo jasné, že si tam chodia užiť. Crystal dodáva, že Hefner vedel byť niekedy poriadne majetnícky a podobne sa správa aj DiCaprio. V roku 2017 bola jeho partnerkou modelka Camila Morrone, ktorá mala len 20 rokov.
S modelkou Ninou Agdal bol zas v čase, keď mala len 24 rokov. Jeho súčasná láska čoskoro oslávi 26. narodeniny a Leonardo v nej údajne našiel všetko, čo v partnerke hľadal a po čom túžil. Avšak to, že je medzi DiCapriom a jeho partnerkami taký veľký vekový rozdiel, podľa Crystal nepôsobí dobre.
Našli ho mŕtveho v hotelovej vani, stal sa tak členom „Klubu27“: Smrť Jima Morrisona je dodnes veľkou záhadou
Ženy mučil a hral s nimi najzvrátenejšiu hru, akú si viete predstaviť. Z vraha sa dvíhal žalúdok aj skúseným policajtom
Exdetektív Vachálek: Ak by bol Černák na slobode, niekto by si ho našiel. Koncom búrlivej mafiánskej éry je vražda Kuciaka
Vývar za 3,90 € a ríbezľové pivo za 4 €: Našli sme najstaršiu slovenskú reštauráciu, po večeri sme ochutnali niečo nečakané
Outlet z kauzy slayáda začal veľkolepo, rýchlo sa z neho stala „nákupná zóna duchov“. Zákazníkov si užíval krátko
Budú počas vianočných sviatkov otvorené obchody? Reťazce hlásia zmeny, pozrite sa, ako to bude po novom
Šéf IĽP: Ficova vláda je asociálna a zbabelá. Bez ľudských práv sme len platiči daní a zdroje pre korporácie
Vianočné trhy u našich susedov sú ako z rozprávky: Na šunku za 6 eur sa tvorili rady, na cenu si dajte pozor










Nahlásiť chybu v článku