Fanúšikov kinematografie, a najmä kultového seriálu Kobra 11, dnes zasiahla mimoriadne smutná správa. Vo veku 51 rokov zomrel herec Christian Oliver, ktorý niekoľko rokov stvárňoval kolegu Erdogana Atalaya v spomínanom seriáli. Správu priniesol portál NBC News.
Tragická nehoda
Oliver zomrel vo štvrtok na rodinnej dovolenke v Karibiku. Osudným sa mu stal krátky let na ostrov Svätá Lucia. Malé jednoprúdové lietadlo sa podľa dostupných informácií dostalo do problémov a pilot sa snažil pristáť na mori. Na miesto okamžite prišli záchranári, no bolo neskoro. Z vody vytiahli už len štyri telá.
Pri nehode prišli o život aj hercove dve malé dcéry vo veku 10 a 12 rokov. Christiana Olivera mohli ľudia poznať aj z filmov ako Valkýra s Tomom Cruisom, Indiana Jones či Speed Racer.
Videli sme najkrajšie vianočné trhy u nás: Cítili sme sa ako v rozprávke, viadukt sa rozsvietil prvýkrát za 90 rokov
Matúš chodí všade pešo: V tejto európskej krajine sme sa báli. Chodník na Novom Zélande začína dezinfekčnou stanicou
Budú počas vianočných sviatkov otvorené obchody? Reťazce hlásia zmeny, pozrite sa, ako to bude po novom
Stavať ho začali ešte za Mečiara: Pri tuneli Višňové sa vystriedalo 12 ministrov, skoro po 30 rokoch ho otvárajú
Zažili sme unikát, aký inde na Slovensku nenájdete: V decembri sme sa ocitli v srdci džungle, zaplatíte 8 eur
Bola vysušená doma v garáži a jej rodina si to nevšimla. Analytička povedala, kto môže mať problém s energopomocou
Nielen Culkinovi zo slávy preplo: Jeho filmový brat pýtal za podpis peniaze, svoju partnerku takmer uškrtil
Okamžite si ich bežte pozrieť: Našli sme 10 najlepších filmov roku 2025, mnohé z nich vám úplne ušli
Jozef Kákoš z Depaul Slovensko: Stačí jednoduchá otázka. Takto môžete človeku bez domova zachrániť život









Nahlásiť chybu v článku