Topoľčianski policajti objasnili zločin krádeže vlámaním pokladničky v kostole v Oponiciach v okrese Topoľčany. Zadržali 44-ročného muža a 21-ročnú ženu, ktorí sa k svojmu činu priznali, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre.
Zadržaná dvojica v chodbičke na stene kostola uvidela osadenú pokladničku, ktorú sa spoločne rozhodla ukradnúť. Vytrhla ju zo steny a zobrala na cintorín, kde z nej časť vypáčila a zobrala hotovosť vo výške približne 15 eur. Následne pokladničku odhodila do odpadkového koša na cintoríne.
Obom páchateľom namerali alkohol v dychu
Obaja spáchali krádež pod vplyvom alkoholu, v dychu mali zhodne 0,79 mg/l alkoholu, potvrdila polícia. Vyšetrovateľ Policajného zboru v Topoľčanoch ich obvinil zo zločinu krádeže spáchaného formou spolupáchateľstva. Obe osoby sú toho času už vo väzbe.
Marek vyrába veci z kože: Krokodíl stojí aj 800 €. V obchodoch často zavádzajú, zákazník to nerozozná
Berlusconi organizoval orgie s dievčatkami, o Obamovi hovoril ako o opálenom chlapcovi. Jeho život bol škandalózny
Muž tvrdí, že objavil „bič“ na podvodníkov: Slovenské banky vysvetľujú, ako by mali klienti reagovať
Zuzana a Juraj žijú 8 rokov v zahraničí, mali sobáš na pláži: Svadba v 5* hoteli na 4 noci nás vyšla 6 600 eur
Filippo je autobusár: Cestujúceho môžem odmietnuť prepraviť. Ľudia si neuvedomujú, že za zápchy nemôžem
Druhý pilier čakajú zmeny, štát na ľudí prichystal “pascu”. Podľa odborníka by sme sa nemali nechať oklamať













Nahlásiť chybu v článku