Železniční policajti riešili na Veľkonočný pondelok (10. 4.) po 18.00 h tragédiu na železničnej stanici v Galante, pri ktorej prišiel o život 21-ročný muž. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave na sociálnej sieti.
Na miesto boli vyslaní železniční policajti aj záchranári, ktorí už však mladému mužovi nedokázali pomôcť. „V blízkosti nešťastia našli mladú dievčinu, ktorá mladíka sprevádzala. Ako policajtom povedala, kamarát vyliezol na odstavený nákladný vagón a chcel si urobiť fotku, keď ho zasiahol elektrický prúd,“ uviedla polícia.
Polícia bola privolaná krátko pred 18:00, no už mu nedokázala pomôcť. Upozorňuje preto na fakt, že lajky za hrozbu takéhoto nešťastia nestoja.
„Upozorňujeme tínedžerov, mládežníkov ale aj iné osoby, aby nevstupovali do koľajiska a neliezli na odstavené vagóny, najmä nákladné vagóny. Na trolejoch je napätie viac ako 25 000 voltov a výboj preskočí i bez priameho dotyku. Okrem toho, že liezť na vagóny a zdržiavať sa v koľajisku je zakázané, riskujete nielen vážne popáleniny s trvalými následkami, ale i život. Preto to nikdy neskúšajte!“ Uvádza na Facebooku.
Milovníčka dinosaurov Monika: Jurský park je fikcia plná mutantov. Ak by prežili, my by sme tu neboli
Nikola a Hana dali výpoveď a odišli na Zanzibar. V podniku z novej časti Na nože sme sa najedli až na druhý pokus
Najobávanejšia žena histórie: Kráľovnej Boudici sa báli aj Rimania, jej besné plienenie prirovnávajú ku skaze Pompejí
Žena napísala odkaz a pred rokmi sa vyparila: Má zvláštnu poruchu pamäti, rodina po nej pátrala už dvakrát
Slovákov straší fenomén pracujúcej chudoby. Nemecké platy podľa analytika môžeme mať, zmeniť sa musí zásadná vec
Nastúpili do lietadla, po chvíli boli mŕtvi. Letecká katastrofa tímu Manchester United patrí medzi najhoršie v histórii
Mladík spadol do 45 cm škáry za chladničky v obchode a našli ho po 10 rokoch. Kým jeho telo hnilo, ľudia tam nakupovali
Poslanec Bartek exkluzívne pre interez: Františkovi Mikloškovi sa neospravedlním, nepovedal som nič vulgárne
Obed nás vyšiel na 42 eur, najedli sme sa až na druhý pokus. Boli sme v podniku z novej časti Na nože
Nikola a Hana dali výpoveď v práci a odišli na Zanzibar: Ľudia tu zarábajú 171 eur mesačne, dostávame ponuky na vydaj








Nahlásiť chybu v článku