V dome ministra financií Igora Matoviča (OĽANO) nahlásili v utorok popoludní bombu. Ako pre TASR potvrdila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Mária Linkešová, išlo o planý poplach. Upozornil na to portál noviny.sk.
Ako uvádza portál tvnoviny.sk, bývalý predseda vlády Igor Matovič čelil pred svojim domom v minulosti rôznym atakom. Počas Dňa boja za slobodu a demokraciu v novembri minulého roka mu prívrženci Kotlebovej ĽSNS priniesli pred dom truhlu. „To nebolo o tom, že tu máte jeden protest, na jednom mieste, v presný čas a viete, kto ho organizuje. To boli zhluky ľudí, niekde na x miestach a nevedeli ste ani, kto je pomaly organizátor, len ste mohli tušiť. A za tejto situácie a s informáciami, že si tam nesú zbrane, výbušniny a podobne, to zvládli na jednotku s hviezdičkou,“ uviedol v tom čase Matovič.
„Môžeme potvrdiť, že polícia prijala oznámenie, že v objekte chránenej osoby mala byť umiestnená bomba. Prípad bol nahlásený písomne, v ženskom rode,“ uviedla Linkešová s tým, že polícia ihneď zabezpečila priestor a vykonala pyrotechnickú prehliadku.
Objekt prehľadal aj služobný pes vycvičený na vyhľadávanie nástražných a výbušných systémov. „Krátko po 18.00 h sme opatrenia ukončili s negatívnym výsledkom,“ doplnila hovorkyňa. Totožnosť pisateľa, respektíve oznamovateľa polícia naďalej preveruje.
Pil fľašu vodky denne, pri vpichovaní steroidov kričal, že miluje drogy. Robbie Williams bol pre ľudí iba zlý vtip
Farmaceutka: Superchrípka nie je nebezpečnejšia. Liečba je rovnaká ako pri bežnej chrípke, očkujte sa
Mirka pracuje v obchode, prehovorila o samoobslužných pokladniciach: Už na mňa aj kričali, že nebudú robiť za mňa
Gynekológ meral 155 cm a ženám striekal žieraviny do maternice: Z orgánov krvácali, chcel ich tak sterilizovať
Odborníčka na závislosti Bára: Ak si človek nechce pomôcť sám, neprinútite ho. Suchý február môže byť začiatok
Milovníčka dinosaurov Monika: Jurský park je fikcia plná mutantov. Ak by prežili, my by sme tu neboli
Nikola a Hana dali výpoveď a odišli na Zanzibar. V podniku z novej časti Na nože sme sa najedli až na druhý pokus











Nahlásiť chybu v článku