Väzeniu sa väčšina z nás vyhýba. Pri pomyslení na uväznenie ani vám zrejme nenapadne nič pozitívne. Táto usmievavá čiperná starenka je však výnimkou.

99 ročná starenka Annie sa chcela nechať zatknúť skôr, ako sa skončí jej životná púť na tomto svete a miestne policajné oddelenie jej ochotne pomohlo splniť jej sen. Podľa oficiálneho vyjadrenia polície mesta Nijmegen- Ziud na Facebooku bolo Annie na krátko umožnené posedieť si v cele s nasadenými putami po tom, ako policajti dôchodkyňu vyzdvihli u nej doma. Bežní občania, ktorí nevykonali žiadny trestný čin obvykle nemajú povolený vstup do ciel, avšak v tomto prípade polícia udelila Annie špeciálnu výnimku. A radosť a úsmev na jej tvári hovoria za všetko. Dúfame, že dôchodkyni sa podarí vyškrtnúť aj ostatné položky z jej zoznamu prianí, keďže Annie zrejme nie je obyčajná dôchodkyňa, ale očividne preferuje divokejší životný štýl.

99 ročná Annie sa túžila nechať zatknúť ešte pred tým, než umrie. Miestna polícia sa rozhodla, že jej sen pomôže splniť.

boredpanda.com

Po tom, čo ju policajti vyzdvihli u nej doma, mala povolené na niekoľko minút si posedieť v cele s putami nasadenými na rukách.

boredpanda.com

Annie bola udelená zvláštna výnimka, aby sa mohla ocitnúť v cele. Keď však policajti videli radosť v jej tvári, stálo im to za to.

boredpanda.com

Dúfame, že Annie sa podarí zo svojho zoznamu prianí vyškrtnúť všetky položky, keďže dôchodkyňa má očividne rada divokejší život.

boredpanda.com

Ľudia majú o dôchodkovom veku rôzne predstavy. Niekto túži na staré kolená precestovať svet, niekto sa chce venovať vnúčatám, niekto chce v pokoji štrikovať ponožky pre všetkých členov rodiny a niekto, ako napríklad skvelá dôchodkyňa Annie, sa túži nechať spútať a zatknúť políciou, napriek tomu, že vôbec nič zlé nevykonala.

Pozri aj: 56 ročná žena vám dokáže, že nezáleží na tom, koľko máte rokov. Stále môžete byť sexy (NSFW)

interez.sk (Petra Sušaninová) boredpanda.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )