Všetci máme nejaké tajomstvá. Už či spojené s prvou láskou, výsledkami v škole, nejakou historkou s prvou skúsenosťou s alkoholom alebo v terajších vzťahoch....

Všetci máme nejaké tajomstvá. Už či spojené s prvou láskou, výsledkami v škole, nejakou historkou s prvou skúsenosťou s alkoholom alebo v terajších vzťahoch. Samozrejme, že aj chlapi majú svojich tajomstiev neúrekom, tentokrát sa ale zameriame na niekoľko z tých ženských.

Dôležitá poznámka: týmto článkom nemáme v pláne nikoho uraziť.

zenske tajnosti (3)
orig06.deviantart.net

Je tak akoby zaužívané, že ženy by mali byť tie, čo „obskakujú“, obsluhujú, varia a všetko ostatné možné. A polovička len čaká a čaká.. Náhodou, niekedy by sme veeeľmi ocenili výmenu rol. Že by sme jednoducho len sedeli, alebo ešte lepšie ležali a čakali, čakali..

zenske tajnosti (5)
underise.com

Naše vlastné veci sú síce fajn, ale aj tie vaše. Hlavne taký milého vankúš je azda najlepšia vec na svete. Hlavne pekne vonia..

zenske tajnosti (1)
youweekly.gr

Starou známou vecou je azda to, že sme v súkromí dračice ako z hollywoodskych filmov. Navonok môžeme pôsobiť akokoľvek hanblivo, čo v skutočnosti vlastne aj sme, ale akonáhle sme samé, tak by sme s prehľadom vyhrali každú tanečnú súťaž či miss.