Uprising sa už závratne blíži a po roku sa opäť všetci nadšenci pozitívnych vibrácii stretnú na Zlatých pieskoch aby oslávili koniec leta. Mnohí z vás si...

Uprising sa už závratne blíži a po roku sa opäť všetci nadšenci pozitívnych vibrácii stretnú na Zlatých pieskoch aby oslávili koniec leta. Mnohí z vás si na tento festival so sebou berú len spacák, niekedy ani ten. No väčšina ľudí sa snaží zbaliť poriadne a presne pre nich je tento článok ideálny. Dole spomenuté veci sa ti nielen že zídu, ale sú takmer nevyhnutné, aby ste tento festival prežili v zdraví a hlavne šťastí.

Plavky

plavky
uprising.sk

Uprising je špecifický najmä tým, že sa pár metrov od areálu nachádza voda. Zlaté piesky sú preto skvelým miestom pre festival. Voda poskytuje všetkým ľuďom oddych či osvieženie. Pokojne sa dá využiť aj ako energeťák, keď o pol druhej odchádzate z hlavného pódia a ledva kráčate. Stačí, keď sa hodíte do vody, spravíte pár záberov rukami a nohami a energia je na pár minút, v niektorých prípadoch aj hodín, späť. No a niekedy ti plavky ani netreba…

Karimatku

uprising piatok (1)

Či už si stan beriete alebo nie, karimatka je jedna z najdôležitejších vecí. Veď poriadny spánok vám zaručí kopu energie, ktorá bude potrebná na každom koncerte každého stage-u. Keďže sa areál nachádza medzi stromami, sem-tam vás môže nejaký ten koreň omínať na lopatkách či krížoch.  No a samozrejme, karimatku využiješ pokojne ako podsedák k vode či v areáli.

Igelitovú tašku

neporiadok
bbc.co.uk

Ľudia sú rôzni a to platí aj pre tento festival. Poviete si, načo mi bude igelitová taška? Igelitová taška však ponúka hneď niekoľko využití. Ak by sa na festivale náhodou vyskytla taká búrka, ako pred rokom (čo sa tento rok určite nestane), tašku môžete využiť ako náhradné ponožky cez ktoré vám ostane noha určite suchá. Ďalšie skvelé využite je taška ako odpadkový kôš. Nikto predsa nechce mať postavený stan pri smetisku. Tak isto, aj keď všetci z festivalu odchádzajú, to najmenej, čo môžu spraviť, je šupnúť všetky odpadky do jednej tašky, keď už nie do koša. Hlavne len nech to nevyzerá ako na fotografii z festivalu Glastonbury. Takže igelitovú tašku, alebo aj tri určite nevynechajte.

Kobercovú pásku

andreainhaiti.files.wordpress.com
andreainhaiti.files.wordpress.com

Strieborná kobercová páska rieši každý problém. Zalepí roztrhnutý stan, spojí dokopy všetko, na čo si len pomyslíte. Vlastne najlepšie by bolo, keby sme túto pásku zo sebou nosili vždy a všade. Nevynechajme teda ani Uprising. Nevieme však s určitosťou povedať, či by táto páska dokázala zlepiť aj takto zničený stan. Ak by sa vám to niekedy podarilo, pošlite nám fotku.

Najnovšie články