Michal Blaško / / LifeHacking
Nikdy neviete, kedy sa stretnete so situáciou, v ktorej sa vám zídu rôzne zručnosti. Niekedy ich môžete len tak využiť v domácnosti, inokedy vo...

Nikdy neviete, kedy sa stretnete so situáciou, v ktorej sa vám zídu rôzne zručnosti. Niekedy ich môžete len tak využiť v domácnosti, inokedy vo chvíli, keď sa ocitnete v krajnej núdzi. Na pohľad sa môže zdať, že sú zložité, no na to, aby ste sa ich naučili, vám bude skutočne stačiť nie viac, ako jedna minúta.

Poďme teda na prvý trik. Nikdy neviete, kedy sa vám tento uzol môže zísť a myslíme si, že k nemu netreba žiadny popis. Obrázok to dopodrobna vysvetľuje.

tricks
Post Flagger

Každý sa chcel raz naučiť písať prstami. Či už chcel niečim zaujať, niekoho zavolať, alebo sa len ukázať pred novými kamarátmi. Je to veľmi jednoduché. Obliznite si pery. Na to, aby vydali zvuk, potrebujú byť vlhké. Na spodnú stranu prednej časti jazyka priložte ukazovák a prsteník každej ruky a nájdite ten správny uhol pri fúkaní, ktoré vydá piskot. Jazyk by sa nemal dotýkať zubov ani ďasna.

Post Flagger
Post Flagger

Naučte sa byť fotogenickejšími. Každý vyzerá lepšie, keď sa usmieva. Najkrajší úsmev je ten, keď sa usmievate do 3/4 vášho plného úsmevu. Proste sa postavte pred zrkadlo a vyskúšajte si to.

Post Flagger
Post Flagger

Naučte sa vyberať čerstvé ovocie a zeleninu. Je to jednoduché. Stačí ak zeleninu či ovocie stlačíte, čím je tvrdšie, tým je čerstvejšie. Môžete to zistiť aj podľa vône.

Post Flagger
Post Flagger
Reklama
Komentovať (0)