Málokto sa stane hudobnou ikonou len tak zo dňa na deň. Aj hudobné legendy mali niekedy bežné, či niekedy dokonca pomerne dosť zvláštne povolania...

Málokto sa stane hudobnou ikonou len tak zo dňa na deň. Aj hudobné legendy mali niekedy bežné, či niekedy dokonca pomerne dosť zvláštne povolania ako každý človek. Prečítajte si pár povolaní hudobných hviezd, ktoré vykonávali pred tým, než sa stali slávnymi.

Courtney Love

courtney love

Herečka a speváčka, členka legendárnej skupiny Hole, sa pred veľkou slávou živila striptízom. Courtney pracovala v striptízovom bare  Jumbo’s Clown Room v Hollywoode. Všetky peniaze, ktoré zarobila, vrážala do svojej hudobnej kariéry a vyplatilo sa. “Robiť striptíz pred ľuďmi mi zarábalo na moju kapelu. V tej dobe to bolo o drogách a ja som si povedala, že keď zarobím prvý milión, budem si ich kupovať  koľko len budem chcieť”

Debbie Harry

debbie harry

Speváčka z kapely Blondie na začiatku 70-tych rokov pracovala v legendárnom newyorskom Playboy klube ako zajačik. V tej dobe si zvykla na obťažovanie a na nadržaných a neukojených pánov, čo ju veľmi posunulo. Taktiež v tej dobe ale dosť experimentovala s drogami, čo jej pomáhalo čeliť problémom vyplývajúcich z povolania.

0
Uložiť článok
Komentovať