Michal Blaško / / Zaujímavosti
Piatková, Silvestrovská, Štefanská, Študentská, som bakalár, budem Otcom…dôvodov je veľa, neraz  žiadny, ale vždy sa dáky podarí nájsť . Žijeme v dobe keď človek potrebuje...

Piatková, Silvestrovská, Štefanská, Študentská, som bakalár, budem Otcom…dôvodov je veľa, neraz  žiadny, ale vždy sa dáky podarí nájsť . Žijeme v dobe keď človek potrebuje vypnúť, odreagovať sa od všetkých starostí a odviazane sa zabaviť. Pozrime sa na typické charaktery, ktoré sa objavujú na takmer každej dobrej žúrke.

Ľudomil

ludia_party9

Tento stav pozná asi každý z nás. Po pár pohárikoch začneme mať pocit, že všetkých milujeme, všetci sú naši dobrí priatelia a pociťujeme silnú potrebu im to povedať. A tak objímame, bozkávame a ďakujeme všetkým svojím známym.

Šprintér

ludia_party5

Zábava je plnom prúde, alkoholu pribúda a začínajú sa objavovať  jedinci, ktorí jednoducho dlhé trate nezvládajú. Udržať  tempo so skúsenejšími kamarátmi je niekedy nezvládnuteľná úloha a tak sa títo „šprintéri“ presúvajú na toalety, v tom lepšom prípade na najbližšie kreslo, alebo stoličku a párty predčasne ukončujú.

Maratónec

ludia_party2

A máme tu presný opak predchádzajúceho „pařmena“. Maratónci sú charakteristickí svojou nekonečnou, ba až nadľudskou výdržou čo sa týka alkoholu, ale aj energie. Títo ľudia sú schopní tancovať do posledného tónu a ráno vstať do práce akoby sa nič nestalo.  Tomuto umeniu sa nedá naučiť, musíte sa s ním narodiť.

Bitkár

ludia_party8

Najmenej obľúbená kategória osôb sú bitkári. Alkohol vplýva na každého rôznym spôsobom a niektorí z neho bývajú troška podráždení. A podráždiť ich dokáže naozaj všeličo :  farba vlasov, okuliare, štýl obliekania, počasie… Pri stretnutí s bitkárom postupujte podobne, ako pri stretnutí s medveďom.

Prvotriedny balič

ludia_party3

Párty je miestom, kde sa mnohí pokúšajú nájsť svoje spriaznené duše. Dievčatá postávajú pri bare, tancujú a čakajú na pánov, kým sa im prihovoria.  Ako ale nájsť tie správne slová? Existuje vôbec tá správna baličská hláška? Prvotriedny balič ich pozná všetky!

Outsider

ludia_party6

Určite ste si všimli toho človeka na parkete, ktorého pohyby pripomínajú skôr boj s včelami ako tanec. Alkoholu bolo veľa, možno žiadny, no posilnil sa inými vecami. Každopádne tento človek prežíva celkom iný svet, ako všetci ostatní a preto ho označujeme ako Outsidera.

 Kámoš nadovšetko

ludia_party

Všetci ho máme. Tento kamarát má svoje kladné ale aj záporné stránky. K tým kladným patrí bezpečný odnos domov, pôžička na bare, keď už je peňaženka prázdna a spoločnosť na skorých raňajkách v najbližšom stánku s kebabom. Nikdy však nezaspite skôr ako on, pretože vás čaká nepríjemné prebudenie so zubnou pastou či kečupom po celom tele.

Tak čo, našiel si sa v nejakom bode aj ty? 
Tak čo, v ktorých bodoch ste sa našli vy?


Komentovať (0)