Čo si pripravila známa značka na jar?

Známa značka nestačí prekvapovať. Pozrite si kolekciu nabitú krásou a nechajte sa unášať na vlne jarných trendov.

Rozkvitnutá obuv

Jar prebúdza polia, lúky a predstavte si, bohato nám rozkvitla aj na obuvi! Po nádielke kvetinových šiat, svetrov, nohavíc a kabeliek prichádzajú v tomto duchu i tenisky, slip-ony, obuv na klinovom podpätku alebo lodičky. Sú posiate jarnými kvetinkami, ktoré vám zaručene urobia deň.

Zbohom, šnúrky, vitaj, stuha

Píše sa rok 2018 a neodmysliteľné šnúrky v topánkach nahradila krajšia, efektnejšia stuha!

Modely určené na nekonečné pohodlie a príjemné vychádzky sa tak posunuli do roviny spoločenskej a krásnej obuvi. Jeden jediný malý detail z nich urobil vhodný variant k romantickým šatám, k sukniam a vôbec k večným princeznám.

„Nude“ mánia

Hitom posledných sezón sú lodičky v telovej farbe. Táto obuv je dokonalým chameleónom, čo potvrdzuje jej bohatá účasť na mólach a významných fashion podujatiach. Telovú obuv rovnako dobre vynosíte počas slávnostného dňa i v bežný deň. Nude lodičky prekvapia v kombinácii napríklad s ďalšími dvomi, tromi pastelovými farbami alebo ich jednoducho obujte k obľúbeným džínsom, hoďte na seba jednoduché tričko a dlhšie sako, a hor sa do práce. Bežný outfit ako z móla v Paríži.

Pohodlie v espadrilkách

V aktuálnej kolekcii značky Deichmann nájdete tiež trendové espadrilky najrôznejších štýlov, farieb a materiálov. Ich spoločným znakom je povrazová stopa a skutočne precízne spracovanie. Tieto modely sú určené pre všetky vekové kategórie a pre všetky stupne náročnosti. Jedným slovom nádhera!

Vymašľovaná jar a leto 2018

Dokonalá v každom smere – taká by mala byť obuv a mašľa na nej počas nasledujúcich sezón. Nádherné viazania sú veľkým hitom a budú zdobiť nielen jarné čižmy, ale i poltopánky, espadrilky či šľapky. Vedľa nešliapnete ani vtedy, ak siahnete po lodičkách s previazaným prvkom.

Práve tieto a mnohé iné modely nájdete v ponuke známej obuvníckej sieti Deichmann a v internetovom obchode. Urobte radosť sebe i vašim nôžkam.

PR Deichmann
Príbehy
0
Komentovať (0)