Foto: Martinus, Unsplash.com,

Neviete vybrať knižku pre svojich blízkych? Prinášame vám pár tipov.

Ponúkame vám trochu netradičný zoznam zo zákulisia kníhkupectva – toto je 5 knižiek, ktoré sa dostali medzi najväčšie bestsellery týchto Vianoc v najväčom slovenskom online kníhkupectve Martinus. Ak ešte váhate nad darčekmi, už viac nemusíte – tieto knihy si pod stromčekom rozbalí najviac Slovákov a Sloveniek.

Nevieš dňa, nevieš hodiny

Foto: Martinus

Najnovšia kniha od najpredávanejšieho autora, Dominika Dána, ktorého preslávili autentické detektívne príbehy. Nevynechajte bestseller plný napätia a nečakaných zvratov!

Budem mama

Foto: Martinus

Kristína Tormová, ktorú si mnohí pamätáte ako Kristínu Farkašovú, nesklamala ani tento rok so svojou novinkou. Mamám aj budúcim mamám jej humor a debaty na rovinu rozhodne pristanú!

Čierny kruh: Vojna mafie

Foto: Martinus

Kiežby Karikove knihy o mafii boli čistá fikcia! Známy autor prináša pre zástupy svojich fanúšikov román o tenkej hranici medzi dobrom a zlom, ktorý nepustíte z rúk.

Gerda: Strach má veľké oči

Foto: Martinus

Najobľúbenejšia veľryba Gerda zažíva nové napínavé dobrodružstvá. Potešte mladých čitateľov príbehmi, ktoré sprevádzajú krásne ilustrácie.

1793

Foto: Martinus

Táto svetovo oceňovaná detektívka z historického prostredia sa vo Švédsku sa stala Knihou roka 2018. Naozaj je právnik Cecil Wings geniálnejší než Sherlock Holmes? Zistite sami!

Pokiaľ by ste hľadali aj rady na mieru pre každého, radi vám pomôžu na martinus.sk

 

 

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )