zdroj: Huawei

Hľadáš smartfón, ktorý nahradí výkonný počítač, profesionálny foťák a v neposlednom rade aj hernú konzolu, no zároveň zaňho nehodláš utratiť celý majetok?

Našli sme zariadenie, ktoré stojí za pozornosť. Ponúka totiž moderné vychytávky z top modelov za mimoriadne príjemnú cenu. A navyše aj parádne vyzerá. Zoznám sa s novinkou Huawei nova 5T.

Štýl, ktorý neprehliadneš

zdroj: Huawei

Zaujať smartfónom už na prvý pohľad je čoraz ťažšie – výrobcovia sa prispôsobili trendom a predháňajú sa v tom, kto predstaví zaujímavejšiu farebnú variáciu. Huawei, ktorý je v tomto smere trendsetterom, svoj vlastný dizajnový recept v novinke nova 5T ešte vylepšil a okrem elegantnej a tak trochu povinnej čiernej vypustil smartfón na trh v dvoch pôsobivých metalických verziách: modrej a fialovej. Jedinečná textúra na zadnej strane zvýrazňuje kontrasty svetla a vytvára viacvrstvový holografický efekt. Obzvlášť veľkým lapačom pohľadov je prevedenie Midsummer Purple, ktoré oceníš, ak na seba rád upozorňuješ už vo chvíli, keď vyložíš telefón na stôl.

5 profesionálnych foťákov

zdroj: Huawei

Jeden foťák v dnešnej dobe nestačí, smartfón ich preto dostal rovno päť – štyri na zadnej a jeden na prednej strane. Jeho objektívy sú navyše vybavené umelou inteligenciou, ktorá dokáže rozpoznať, na čo sa telefón práve pozerá a vyladí záber k dokonalosti ešte pred jeho zachytením. O profesionálne selfie nielen na sociálne siete sa stará predný fotoaparát, netradične umiestnený v ľavom hornom rohu displeja. Aj také detaily, ako napríklad jednotlivé pramene vlasov, zachytí mimoriadne ostro. Stačí sa už len pochváliť na Instagrame či Facebooku.

Stvorený pre hry

zdroj: Huawei

Dnešné smartfóny vďaka výkonu a veľkým displejom čoraz častejšie nahrádzajú herné konzoly. Nároky mladých ľudí sa aj v tomto smere významne líšia od starších ročníkov. Chcú hrať najvyspelejšie tituly bez akéhokoľvek spomalenia či grafických kompromisov. Huawei nova 5T má na to všetky predpoklady – okrem moderného procesoru z modelu P30 Pro dostal aj poriadnu porciu operačnej pamäte. Dôležité je však aj šetrenie batérie, ktorej dáva herná záťaž poriadne zabrať. Odpoveďou je funkcia GPU Turbo 2.0, známa už z viacerých high-end telefónov Huawei. Vďaka nej dokáže nova 5T zabezpečiť vyšší výkon a rýchlejšie spracovanie grafických požiadaviek pri súčasne nižšej spotrebe energie.

Rýchlosť nadovšetko

zdroj: Huawei

Hovorí sa, že mladá generácia neodtrhne oči od smartfónu. Ak používaš telefón viac ako stokrát denne, efektívne a hlavne rýchle odomknutie obrazovky bez oneskorenia je nutnosťou. Huawei je známy mimoriadne rýchlym a spoľahlivým rozpoznávaním tváre a model nova 5T nie je výnimkou. Telefón odomkne už za 0,3 sekundy, a to aj pri nedostatočnom osvetlení.

Peňaženku nezruinuje

zdroj: Huawei

Stále si myslíš, že poriadna porcia najnovších technológií musí stáť kopu peňazí a cenovkou atakovať top modely? Novinka od Huawei dokazuje, že nemusí. Smartfón nova 5T sa totiž radí k strednej triede, čoho dôkazom je aj príjemná cenovka – na Slovensku ho kúpiš za 449 eur.

PR článok Huawei
0
Uložiť článok
Komentovať