Foto: twitter.com

Osamelosť nám môže niekedy poriadne kvapkať na karbid. Vtedy však majte na pamäti, že nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie.

Chystáte sa dnešný (preceňovaný) sviatok stráviť v spoločnosti milovaného partnera? Možno hneď nebudete bežať do najbližšej reštaurácie, aby ste si na poslednú chvíľu zarezervovali voľný stôl. No určite svojmu milovanému či milovanej dáte aspoň bozk. Tak, ako každý deň. Ak ste však nezadaní, tento sviatok môže byť pre vás poriadnym náporom na nervy. Vtedy na nás nejako doľahne tá samota. Nech vám tieto naozaj trefné statusy aspoň zdvihnú náladu a pripomenú vám, že nikdy by sme sa nemali brať až tak vážne. 

Sú úprimné, trefné a plné humoru. Ich zmysel pochopí každý človek, kto aspoň raz v živote strávil nejaký ten čas bez partnera. Príjemnú zábavu!

Plán na Valentína: 1. Raňajky v posteli. 2. Čokoláda 3. Pozriem si dobrý film. 4. Večera pre dvoch. 5. Poriadne výčitky z toho, že som zjedla dve večere. 6. Budem plakať, pretože sa cítim neskutočne osamelo.

Photo by Element5 Digital on Unsplash

Doktor sa ma pýtal, akú používam antikoncepciu. Odpoveď bola jednoduchá. Ja som tou antikoncepciou.


Už sa neviem dočkať Valentína. Nabehnem do každej reštaurácie v okolí, zakričím z plných pľúc: „Vedela som, že ťa tu nájdem, ty bastard,“ a okamžite sa vyparím.


Niekto sa ma spýtal, či sa nebojím toho, že ostanem celý život sama. Bolo to veľmi drzé. Mala som predsa pri sebe psa.


Keď chce vaša mama silou-mocou vnúčatko:


Išla som po ulici a stretla som presladený párik, ktorý si niečo hrkútal. Pevne dúfam, že budúci rok sa aj ja budem s niekým držať za ruku a budeme ich nenávidieť spoločne.


Nenávidím to. Žijem sama. Sama teda musím platiť šeky, umývať riad a robiť všetky tie nezáživné veci. To je na samote to najťažšie.


Ten blbý pocit, keď aj toaleta je zadaná a vy nie:


Pred deviatimi rokmi som pozval na rande ženu svojich snov. Tento rok som ju požiadal o ruku. Zakaždým mi odpovedala záporne.


Kričal som z útesu, ako veľmi ju milujem. Ozvena mi odpovedala, že chce byť len kamarátka.


Stála som v rade v banke a bola som svedkom naozaj zaujímavej konverzácie. Chlap predo mnou sa snažil zbaliť vysokú štíhlu blondínku. Pozval ju na rande, no takú odpoveď rozhodne nečakal. „To mám ísť s tebou von? S tými 12 eurami, čo máš na účte?“ 


Vraj je mnoho rýb v mori. No ja tomu neverím:


Niekedy uvažujem o tom, že by som mala ísť von, spoznávať nových ľudí. Potom si však uvedomím, že ja ľudí vôbec nemusím. Áno, aj preto som sama.


Keď si rezervujete stôl na Valentína:


Moji psi sa ma snažia zakaždým presvedčiť, že som skvelá. Pýtajú sa ma, prečo som sama? Odpovedám im, že možno práve preto, že sa nerozprávam s ľuďmi, ale so psami.


Mám sa zamilovať? Odpoveď: NIE v oboch možnostiach


Keď vám to nejde s mužmi, môžete skúsiť šťastie s budovami.


Keď mi je ťažko, len si poviem, no a čo. Veď aj Rihanna je slobodná. Potom si uvedomím, že ona je za vodou, a hneď mám  po dobrej nálade.


Rada od spolubývajúcej: „Ak chceš niekoho zbaliť, nemôžeš pôsobiť zúfalo.“ OK, sľúbila som jej, že si ju vezmem k srdcu. Na rande to vyzeralo asi takto. On: „Milujem túto reštauráciu.“ A ja? „Milujem ťa.“ Viem, že som zúfalá. Nemusíte mi to pripomínať.


Tak rád spomínam na posledný Valentín. Ako som ju nežne hladil a masíroval. Venoval som jej všetku svoju pozornosť. Vytiahol som kečup a poriadne som ju ním ponatieral. Áno, ta pizza sa mi naozaj vydarila.

Photo by Cel Lisboa on Unsplash

Otázka do pléna: „Koľko stojí svadobná torta? A budem za divnú, keď ju sama zjem?“

Ak ste sa aj vy našli v týchto statusoch, nevešajte hlavu. Možno vás láska čaká za rohom. Dovtedy však nestrácajte zmysel pre humor.

Pozri aj: Len ten, kto dokonale pozná slovenský folklór, dokáže tento kvíz vyriešiť na 100%

boredpanda.com
Príbehy
0
Komentovať (0)