Foto: Netflix

Netflix predstavil nový film, ktorý je desivou nočnou morou každého rodiča.

Ako napovedá už samotný trailer, vydržať sedieť pri filme až do konca bude poriadna výzva. Hororový námet totiž nespočíva v typickom strašení, ale reflektuje najhlbšie a najtemnejšie strachy každého rodiča. Film má však potenciál poriadne pozametať aj s bezdetnými divákmi. A aby toho nebolo málo, je nakrútený podľa skutočnej udalosti. O čo teda ide?

Film Pihu sleduje príbeh dvojročného dievčatka, ktoré sa ocitne samo doma s telom svojej mŕtvej matky. Celý dom je však ako jedna veľká pasca, ktorá na nemluvňa číha na každom rohu. V traileri môžeme dieťa pozorovať, ako sa poneviera naprieč nebezpečným obydlím a popri tom sa opakovane snaží zobudiť svoju matku. Márne.

Netflix

Nič pre slabé povahy

Na podlahe je rozbité sklo, na sporáku horí otvorený plameň a navôkol sa stále nachádzajú narodeninové balóny. Tento film vypovedá o najväčšom strachu rodičov. Ak tu raz nebudú, kto sa o ich deti postará a ako si sami poradia? Film už bol pochopiteľne prediskutovaný na Twitteri a reakcie jednohlasne tvrdia, že ide o ideálny recept na depresiu.

Pokiaľ sa teda necháte ľahko rozcítiť, rozhodne vám neodporúčame sledovať Pihu, ako sa poneviera naprieč strašidelne pustým domom.

Scenárista a režisér snímky, Vinod Kapri, povedal pre FilmiBeat.com, že ak vás dostal už samotný trailer, do filmu by ste sa nemali púšťať, keďže nejde o nič pre slabé povahy. Pokiaľ si však myslíte, že máte pevné nervy, Pihu tento týždeň premiéruje na Netflixe.

unilad.co.uk
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )