variety.com

Poznáme 15 najhorších filmov roku 2016. Stotožníte sa s ním? Alebo ste tam našli svoj obľúbený?

Čo sa týka filmovej produkcie, rok 2016 bol opäť plodným. Avšak je podľa vás možné konštatovať, že väčšina snímok bola naozaj kvalitná? Portál businessinsider.com zverejnil rebríček najhorších filmov za rok 2016. Niektoré z nich majú priemerné až podpriemerné hodnotenie od kritikov a my vám prinášame zoznam 15 najhorších. Niektoré z nich sa, našťastie, do našich kín ani nedostali.

Päťdesiat odtieňov čiernej

slantmagazine.com
slantmagazine.com

Paródia na obľúbený film slobodných žien o pánovi Greyovi a jeho chúťkach sa dočkala približne rovnakého hodnotenia ako pôvodný film. V rebríčku hodnontenia najhorších filmov v roku 2016 jej patrí 15. miesto.


Pád Londýna

sledujufilmy.cz
sledujufilmy.cz

Ani Gerard Butler a Aaron Eckhart nepomohli snímke Pád Londýna k tomu, aby si na nej nezgustli kritici. Pokým prvá polovica je akčná, na druhej časti už sotva vidno, koľko peňazí bolo do filmu investovaných.


When The Bough Breaks

bustle.com
bustle.com

Kritici z New York Times sa vyjadrili, že v tomto filme nenájdete štipku napätia, pretože ste to už všetko videli predtým.


Nina

indiewire.com
indiewire.com

Biografia o speváčke menom Nina Simone, v hlavnej úlohe so Zoe Saldana, je akousi novou najnižšou latkou pre tento žáner, vyjadrili sa kritici z Wrapu.


Voľba

youtube.com
youtube.com

Ďalší z radu romantických filmov s prvkami drámy má síce od IMDB hodnotenie cez 6 hviezdičiek, divákovi neponúka však nič špeciálne.


Man Down

variety.com
variety.com

Na portáli RogerEbert.com sa stretnete s názorom, že film Man Down je síce zlý, ale ešte horším ho urobí hlúpe zaobchádzanie s vážnou problematikou, ktoré zanechá vo vašich ústach divné chute.


Bohovia Egypta

independent.co.uk
independent.co.uk

O tejto snímke sa veľmi jednoducho a trefne vyjadril aj San Francisco Chronicle: ,,Bohovia Egypta sú epickí…epická katastrofa.“


The Sea of Trees

variety.com
variety.com

Ako to už býva zvykom, ani dobré herecké obsadenie niekedy nepomôže zlej snímke. Platí to aj v tomto prípade, kde hlavnú rolu stvárnil Matthew McConaughey.


Yoga Hosers

csfd.cz
csfd.cz

Hollywood Reporter sa vyjadril, že obľúbenci snímok Kevina Smitha môžu tento počin zo svojho zoznamu obľúbených filmov vyškrtnúť.


Search Party

theplaylist.net
theplaylist.net

,,Aj fanúšikovia série filmov Vo štvorici po opici sa pri tomto hlúpom a nezábavnom filme budú pravdepodobne nudiť.“ The Los Angeles Times


Max Steel

youtube.com
youtube.com

Kritici z Variety stručne tento film pomenovali ako zabíjač času.


Ľadová sezóna

cartoonbrew.com
cartoonbrew.com

Animovaný film z prostredia severu zhrnuli kritici z Variety do jednej vety : ,,Mimoni z Doby Ľadovej na Madagaskare“.  


Dedo je lotor

avclub.com
avclub.com

Robert De Niro je už veru postarší pán. Richard Roeper z Chicago Sun-Times sa vyjadril, že ak nie je tento film najhoršou snímkou roku 2016, čaká ho ešte teda pekná tortúra.


Deň Matiek

variety.com
variety.com

Ani Pretty Woman Julia Roberts, ani charizmatická Jennifer Aniston a ani Kate Hudson nepomohli filmu Deň Matiek aby neskončil na druhom mieste v rebríčku najhorších filmov podľa portálu businessinsider.com.


Deväť životov pána Fúzika

comingsoon.net
comingsoon.net

Na prvom mieste rebríčka sa nachádza 87 minútový film Deväť životov, o ktorom sa The Rolling Stone vyjadril, že môže primäť aj tých najväčších miláčikov mačiek k tomu, aby ich nenávideli. Opäť nepomohlo ani herecké obsadenie – Jennifer Garner a Kevin Spacey.

No priznajte sa, ktorý z týchto filmov sa vám páčil?

Pozri aj: 16 skvelých filmov z roku 2016, ktoré ste pravdepodobne zmeškali

interez.sk, (Romana Dorotovičová), businessinsider.com
0
Uložiť článok
Komentovať