Každý, kto má priateľa či priateľku vie, čo všetko to obnáša. Poznáte dobré, aj tie zlé vlastnosti vašej druhej polovičky a iba vy viete,...

Každý, kto má priateľa či priateľku vie, čo všetko to obnáša. Poznáte dobré, aj tie zlé vlastnosti vašej druhej polovičky a iba vy viete, či je to partner vašich snov. Každý má svoje chyby, ktoré sú malé, ale aj tie, ktoré sa nedá prehliadnuť. O tom, aké vlastnosti má mať dokonalé dievča ste sa už od nás dozvedeli, dnes vám prinášame vlastnosti, ktoré by nemali chýbať žiadnemu chalanovi snov. Sedí?

dokonaly chlapec7
giphy.com

1. Je váš najväčší a najvernejší fanúšik. Je prvý, ktorý vám zablahoželá k prejdeniu všetkých predmetov alebo keď vás príjmu do prvej práce. Pomáha vám pri dôležitých krokoch a rozhodovaniach, ale nerobí ich za vás. Samozrejme, že vás podrží aj pri tých horších okamihoch keď sa vám niečo nepodarí. Popritom bude na vás tak či tak hrdý.

dokonaly chlapec8
giphy.com

2. Dokonalý chalan sa neuráža, radšej si z vecí spraví srandu, v najhoršom prípade si spraví srandu aj zo seba. Ak si z neho spravíš srandu buď to zoberie veľmi dobre, alebo ti to vráti naspäť.

dokonaly chlapec10
giphy.com

3. Nikdy sa s ním nebudete nudiť. Bude váš najlepší kamarát v každej chvíli.

dokonaly chlapec9
giphy.com

4. Každý správny chalan ti musí dôverovať. Vo všetkom.

Najnovšie články