Neradi spíte osamote? Ilustrátorka Loryn Brantz vytvorila sériu obrázkov, ktorým by ste sa mali oblúkom vyhýbať, ak máte vo svojej posteli radi spoločnosť. Ale...

Neradi spíte osamote? Ilustrátorka Loryn Brantz vytvorila sériu obrázkov, ktorým by ste sa mali oblúkom vyhýbať, ak máte vo svojej posteli radi spoločnosť. Ale zas.. Vrámci srandy by možno nebolo zlé vyskúšať pár z týchto zaručených tipov. Aspoň zistíte, ako je tom vaša polovička s toleranciou takýchto skvelých nápadov.

muzi
Loryn Brantz, BuzzFeed

Skúste zľahka škrabkať ich chrbát. Keď sa bude tváriť, že sa mu to páči, nebojte sa pritlačiť, majú predsa radi trocha drsnejšie veci. Aspoň bude ženám na pláži jasné, že sú asi zadaní.

muzi1
Loryn Brantz, BuzzFeed

Bradavky sú u mužov údajne rovnako citlivé ako tie naše. Ak sa do nich teda plánujete pustiť, radšej sa predtým najedzte.. A potom hlavne s láskou a citom! Nie že sa vám potom ujde nejaká nečakaná „spakruky“.

muzi2
Loryn Brantz, BuzzFeed

Istotne ho potešia láskyplné odkazy na zrkadle s rúžom, ktorý len s ťažkosťami zotrie.. Môžete si byť potom isté, že na vás bude vtedy myslieť.

muzi4
Loryn Brantz, BuzzFeed

Muži milujú prekvapenia. Pokiaľ ten váš nemá problém s nebezpečne vysokým krvným tlakom, skúste ho milo prekvapiť tým, že keď si pôjde odskočiť do kúpeľne, skryjete sa zatiaľ pod posteľ. Ako sa bude vracať, tak mu nenápadne schmatnete nohu a.. možno aj skríkne!