tumblr, fossette di venere

Anet / / Série
Aj ty si na seba niekedy až príliš kritická? Tak nebuď! Nasledovné fakty ťa presvedčia o tom, že aj drobné „nedostatky" môžu u mužov vyvolať hotové šialenstvo.

My ženy sme často nespokojné s tým, ako vyzeráme. Je to boj väčšiny z nás. Možno po prečítaní týchto riadkov a vzhliadnutí obrázkov zmeníš pohľad na samú seba, pretože mužom, ako sa zdá, sa naše „chybičky krásy“ veľmi páčia.

Ako každá iná žena, aj tebe možno prekážajú nejaké tie tvoje drobné „nedokonalosti“ na tele, keď sa na seba pozeráš do zrkadla. Ak je to tak, mala by si s tým ihneď prestať, pretože čo ty pokladáš za malý nedostatok, môže veľmi priťahovať opačné pohlavie. Muži tieto najväčšie nedostatky totiž vnímajú za niečo veľmi atraktívne.

Veľké boky

pinterest.com

Mužov fyzicky priťahujú ženy s veľkými bokmi. Mnoho z nich považujú široké boky za veľmi sexy, pretože zvýrazňujú tvoj pás. Takže sa nemusíš cítiť zle, ak máš väčšie boky. Nezáleží na tom, akú nosíš veľkosť, vždy je tu cesta, ako môžeš vyzdvihnúť tvoje krivky.

Krivky

brightside.me

Je vedecky dokázané, že len my ženy sa dokážeme hnevať na to, ak sa nám zmení naša váha smerom hore. Podľa nedávnych štúdií je Kelly Brook živým príkladom toho, ako by malo vyzerať perfektné ženské telo.

Plné pery

pixabay.com

Tie ženy, ktoré majú veľké pery sa na ne často sťažujú. Ak máš tento takzvaný „nedostatok,“ nerob si z toho ťažkú hlavu, pretože mnohé iné by ich mali rady tiež také plné. Preto mnoho žien platí veľa peňazí za to, aby boli ich pery veľké a plné.

Pehy

pixabay.com

Odteraz už nikdy nezakrývaj svoje pehy. Muži ich v skutočnosti považujú za veľmi atraktívne, až niečo exotické. Vravia, že pehy ozvláštňujú tvoj vzhľad od ostatných, sú jemné a zároveň sexy.

Znamienka

wikimedia.org

Muži sa na znamienka pozerajú podobne ako na pehy. Tiež ich považujú za sexy, pretože znamienka ťa robia výnimočnou. Nezabúdaj na to, že znamienko blízko pier bolo a stále je považované za symbol krásy  a niečo veľmi zmyselné a zvodné. Muži majú radi, ak ťa niečo odlišuje od ostatných.

Jamky na spodnej časti chrbta

wikimedia.org

Je dokázané, že tieto jamky na chrbte priťahujú mužskú pozornosť. Zvyčajne ženy, ktoré majú tieto jamky nad zadkom, majú aj veľmi zdravý index telesnej hmotnosti. Nemaj obavy ak je tvoje jamôčky vidieť aj cez oblečenie, väčšina mužov to považuje za príťažlivé.

Silné stehná

brightside.me

Máme tu ďalšiu „nedokonalosť,“ ktorú majú muži radi. Stereotypy sa menia a ženy so silnými stehnami ich už neskrývajú. Takže nabudúce si obleč peknú minisukňu a buď hrdá na svoje telo.

Jemnosť

brightside.me

Ak sa často zvykneš hanbiť, máš ďalší bod. Muži idú šalieť z nevinného pohľadu. Zrazu ťa chcú bozkávať po celom tele, chrániť ťa a starať sa o teba.

Podvedomé zvyky

brightside.me

Sem zaraďujeme všetky tie naše zvyky, ktoré si ani neuvedomujeme, že ich máme. Zato muži si ich všímajú. Ide napríklad o spôsob, akým sa dotkneš svojich vlasov či to, ako si preložíš nohy, keď ideš spať alebo to, ako ochucuješ jedlo. Vedomie, že máš tieto zvyky a tvoj partner si ich všíma je znak toho, že ťa pozná o čosi lepšie.

Hlboký hlas

brightside.me

Väčšina žien má vysoko položený hlas, no ak si výnimkou, nemusíš sa vôbec cítiť zle, práve naopak. Mužov viac priťahujú ženy s hlbokým a chrapľavým hlasom. Vnímajú to ako zvodný a záhadný hlas.

Prirodzená vôňa

pixabay.com

Vôňa tvojej pokožky ťa robí výnimočnou. Hoci aj príjemný parfém dokáže upútať pozornosť, muži hovoria o tom, že okúzľujúca vôňa pokožky je niečo, čomu sa len ťažko odoláva.

Pozri aj: Ukrajinský fotograf zobrazuje ženy nielen pri bežných činnostiach. Jeho fotky ukazujú, že nežné pohlavie aj pri nich vyzerá eroticky a krásne

interez.sk (Aneta Schmögerová), brightside.me
0
Komentovať (0)