Ilus: 157ofgemma.com

Stella / / Série
Život so psom je krásny, no niekedy aj veľmi ťažký. Nikdy sa s ním nebudete nudiť a zažijete veľa príjemných zážitkov.

Život so psom je plný neočakávaných situácií. Avšak, pes je ten, kto do nás vloží svoju plnú dôveru, bude nás brať ako stred svojho vesmíru a nikdy nás neopustí. Svoj život so psom nám pomocou ilustrácií chcela ukázať aj umelkyňa Gemma Gené.

„Kým som bola v práci, veľmi mi chýbal môj mopsík Mochi. Bola som na toľko smutná, že som si s ním začala kresliť tieto komiksy,“ takto hovorí o svojich komiksoch Gemma Gené, ktorá je kvalifikovanou umelkyňou z Barcelony. Kreslí, maľuje a vytvára sochy, avšak známou ju urobili jej rozkošné komiksy, ktoré ukazujú život každého majiteľa psa. Gemma ukazuje tú najkrajšiu väzbu, ktorá môže vzniknúť medzi psom a jeho majiteľom – lásku, priateľstvo a dôveru, ktoré sú nenahraditeľné. „Stačí chvíľka s mojím Mochim a mám plnú hlavu nápadov,“ smeje sa Genna. Pozrite si tieto rozkošné komiksy, v ktorých spoznáte možno aj svoje zážitky.

 

Vidíte sa v týchto ilustráciách aj vy?

Pozri aj: Sú kruté, neslušné no hlavne zábavné. Týchto 20 komiksov s nečakaným koncom ocenia len skutoční milovníci čierneho humoru

boredpanda.com
0
Komentovať (0)