Romana Dorotovičová / / Série
Deti sú tak krásne a čisté stvorenia, že im vieme odpustiť aj verejné strápnenie v reštaurácii, či na ulici. Prečítajte si, čo povedalo týchto desať detí svojim rodičom vo veľmi nečakaných situáciách.

Ak ste rodič, určite nie je pre vás ničím výnimočným, že sa niekedy obávate o to, čo vám povedia vaše deti na verejnosti. Z pohľadu rodiča sú takéto momenty veľmi trápne, avšak čo deti? Tie sa určite tešia, že môžu strápniť rodičov kdekoľvek len chcú, a to bez najmenších výčitiek svedomia. Portál Bored Panda zozbieral tie najvtipnejšie, najpodivnejšie a najneočakávanejšie hlody, ktoré uštedrili malé deti svojim rodičom. My vám prinášame 10 najlepších.

Kamarátkin 5-ročný syn ukázal v nákupnom centre prstom na Moslimku, zahalenú od hlavy po päty do ich tradičného odevu, a zakričal: ,,Mama, nindža“!


Akurát sme cestovali, aby sme sa šli pozrieť na našu dcéru ako hrá futbal, keď sa ma syn opýtal, ako sa robia deti. Tak som mu povedala o spermiách a vajíčkach a všetkom ostatnom. Vyzeral, že sa hlboko zamyslel nad tým, čo som povedala. Prišli sme na futbal a sadli si medzi ostatných rodičov. V tom malý vykríkol: ,,Oci, je tvoja spermia stále vo mne?“ Skoro som umrela.


Dcéra sa raz opýtala čierneho muža, prečo bol vyrobený z čokolády. Cítila som sa neuveriteľne trápne. Jemu sa to zdalo ako podarený žartík.


Keď som mal 5 alebo 6, otec ma vzal na firemný večierok, kde ma predstavil aj svojmu šéfovi. Povedal som mu: ,,Môj otec mi spomínal, že ste sukin syn.“ Otcovi kolegovia ma potom celé popoludnie kŕmili radšej zmrzlinou.


Keď mala moja dcéra dva roky a spýtala sa ma na anatomické rozdiely medzi ňou a jej malým bratom, povedala som jej všetko o tom, že ženy a dievčatá majú vagínu a vulvy a muži a chlapci majú penisy a semenníky (ang.testicles). Keď sme prechádzali obchodom, na každého koho sme stretli ukázala a striedavo hovorila: ,,Chlapec! Penis a chápadlá (ang. tentacles). Dievča! Gíííína a Volvo!“ A stále to opakovala. Zaklincovala to však pokladníčka, ktorej sa opýtala moja dcéra: ,,Dievča alebo chlapec?“ Pokladníčka odpovedala: ,,Dievča, zlatko.“ A dieťa hrdo zakričalo: ,,Gíííína a Volvo!“


 Trojročná dcéra Madelaine sa ma na verejných toaletách hlasno opýtala: ,,Mami, prečo máš na spodku bradu?“


Keď som čakala svoju najmladšiu dcéru, staršej som vysvetlila, že maminka má v brušku bábätko a dal jej ho tam ocko. Nuž, a ona sa odvtedy chce stále hrať na mamičku a každému navôkol hovorí, že má v brušku bábätko a dal jej ho tam jej ocko. Viete si predstaviť tie pohľady okolo?


Moja trojročná dcéra kričí ,,Pozri ocko, Gangnam Style“ vždy, keď vidí nejakého ázijského muža.


Dcéra mi častokrát trela malú futbalovú loptičku o moju tvár. Bavilo ju to, tak som ju nechala to robiť. Po čase sme šli do reštaurácie, kde z ničoho nič povedala: ,,Dala som predtým ockovi guľkovú masáž.“ Na dezert sme nezostali.


Číslo desať je pre anglicky zdatných čitateľov, nakoľko v slovenskom znení by hláška stratila svoju podstatu:

Raz som vzala svoje deti na predstavenie Kocúr v čižmách (ang. Puss and Boots), a hneď ako sa zotmelo, môj prostredný syn vykríkol: ,,The pussy time!“ Celé divadlo priam pukalo smiechom. Ja som sa smiala tak, až som plakala.

Ktorá z hlášok sa vám páčila najviac? Máte podobnú skúsenosť aj vy?

Pozri aj: 10+ najstrašidelnejších hlášok, ktoré povedali deti svojim rodičom

interez.sk, (Romana Dorotovičová)
0
Komentovať (0)