Zvládnuť dizajn interiéru je náročná úloha. Jedným z najviac fascinujúcich častí je premeniť malé miestnosti na väčšie a priestrannejšie. Niektoré základné chyby môžu pokaziť...

Zvládnuť dizajn interiéru je náročná úloha. Jedným z najviac fascinujúcich častí je premeniť malé miestnosti na väčšie a priestrannejšie. Niektoré základné chyby môžu pokaziť aj tie najkrajšie interiéry. Chcete sa opäť nadýchnuť čerstvého vzduchu  a zároveň nechcete robiť veľké generálne opravy? Tak si prejdite týchto 10 trikov a inšpirujte sa.

Záclony vešajte vysoko

triky1
brightside.me

Ak si zavesíte záclony bližšie k stropu, okná sa budú zdať väčšie ako v skutočnosti sú.

Magnetky na chladničke

triky2
brightside.me

Magnetky na chladničke niekedy spôsobia, že celá kuchyňa vyzerá chaoticky. Ak si však zvolíte špeciálne miesto, kam ich budete umiestňovať, bude to vyzerať uhladenejšie. Zvoľte si napr. magnetickú tabuľu, ktorú môžete umiestniť vedľa chladničky.

Stojan na topánky

triky3
brightside.me

Odborníci radia nájsť dômyselný spôsob, ako uložiť všetky vaše topánky, tenisky ale aj vysoké podpätky. Kúpte si skrinku alebo botník, ktoré sú určené priamo na uskladnenie topánok. V dôsledku toho budete mať viac voľného miesta a vaše chodba sa stane oveľa viac organizovaná.

Svetlé tapety s vertikálnymi vzormi

triky4
brightside.me

Určite viete, že s použitím tmavo sfarbených tapiet sa môžu miestnosti zdať menšie. To isté platí aj pre horizontálne vzory. Ak chcete, aby bola miestnosť vzdušná a priestranná, mali by ste zvoliť svetlé tapety s vertikálne usporiadanými vzormi.

Uteráky rovnakej farby

triky5
brightside.me

Možno tomu nebudete veriť, ale pestrofarebné uteráky môžu spôsobiť, že vaša kúpeľňa bude vyzerať preplnene a neesteticky. Miestnosť bude krajšia a čistejšia ak zvolíte uteráky tej istej farby.

Pokračovanie na ďalšej strane…

0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )