/ 0 / Michal Blaško
Každý nosí spodnú bielizeň a skoro každá žena používa (aspoň raz za čas) podprsenku. Každá ju nosíte svojim spôsobom, ktorí ste si privlastnili počas...

Každý nosí spodnú bielizeň a skoro každá žena používa (aspoň raz za čas) podprsenku. Každá ju nosíte svojim spôsobom, ktorí ste si privlastnili počas života, no nie všetky spôsoby nosenia spodného prádla sú správne. Každý robí isté chyby, či už je to nesprávna veľkosť, zlá farba či iné drobné chybičky krásy. Pomocou týchto rád a tipov už budete vždy vyberať len tú správnu spodnú bielizeň v ktorej sa budete cítiť príjemne a pohodlne, a samozrejme vyzerať krásne.

Správna veľkosť

Veľa obchodov vám ponúka možnosť skúšky podprsenky ešte pred jej kúpou. Neváhajte a vyskúšajte si ju, správna veľkosť podprsenky robí zázraky.

Babycenter
Babycenter

Na ostro

Spodné prádlo by ste mali nosiť hlavne počas dňa. Zvyčajne má aj tú funkciu, aby sa vám intímne partie neotierali o drsné nohavice.

lavieenrose
lavieenrose

Zapnite si ju

Podprsenky, ktoré sa zapínajú vpredu, sú pohodlnejšie. Vyskúšajte ich, zapínajú sa lepšie a budete sa v nich cítiť určite skvele.

victoriasecret
Victoria’s Secret

Ramienka

Ak máte na sebe tielko, nedávajte si na seba podprsenku s ramienkami. Povedzme si pravdu, nevyzerá to najlepšie, existujú aj podprsenky bez ramienok.

aagdolla
aagdolla

Viditeľnosť

Bez ohľadu na to, aká je vaša podprsenka krásna, nikto ju nechce vidieť cez vaše presvitajúce tričko.

tarnanensara
tarnanensara


Komentovať (0)