Foto: Instagram (@michalgodar)

Zvrat v prípade smrti mladého herca Michala Godára.

V novembri minulého roka šiel Michal Godár na návštevu v Prešove k svojmu priateľovi, tiež hercovi Martinovi Ďurkáčovi, kde mal spadnúť z postele a utrpieť poranenie rebier. Martin tvrdí, že v tom čase spal a keď sa prebudil, snažil sa ho oživiť. Už mu nedokázal pomôcť, informoval ešte minulý rok denník Nový čas.

Mladý herec Martin, ktorého mohli mnohí poznať z viacerých televíznych projektov, z divadelných inscenácii či muzikálov, videl svojho priateľa nažive ako posledný.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Michal Godár (@michalgodar)

Polícia teraz po dvoch mesiacoch prichádza s novými zisteniami a začala trestné stíhanie pre zločin zabitia voči hercovi Martinovi Ďurkáčovi. Bližšie informácie vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nemôže poskytnúť, uviedol pre Topky.sk prešovský krajský policajný hovorca Daniel Džobanik.

Martin svoju vinu odmieta. „Voči môjmu klientovi bolo vznesené obvinenie. Podali sme proti nemu sťažnosť. Zatiaľ je teda neprávoplatné. Môj klient kategoricky odmieta vinu. Je nevinný,” vyjadril sa pre Nový čas Durkáčov právnik Pavol Biroš.

Najnovšie články