foto: facebook.com (Closer Magazine)

Tento milostný príbeh nemá šťastný koniec.

Nová zoznamovacia šou televízie Joj s názvom Take Me Out u nás rozprúdila diskusie o tom, či takýto formát má mať na našich obrazovkách miesto. Určitú dávku kontroverzie však vyvolala aj anglická verzia tejto šou, ktorá sa spája so samovraždou účinkujúceho.

Charlie Watkins mal len 22 rokov, keď jeho spolubývajúci objavil jeho telo. Bolo to štyri mesiace po nakrúcaní šou Take Me Out a všetko nasvedčovalo tomu, že je v poriadku. Cez televízny program sa snažil tú pravú, keďže počas štúdia na York University sa v predchádzajúcich vzťahoch sklamal. Vyšetrovanie však ukázalo, že so šou môže súvisieť aj jeho samovražda.

Keďže proces filmovania v štúdiu v Maidstone trval štyri dni, Charlie nemohol ísť niekoľko dní do práce. Bol však ešte v skúšobnej lehote a podľa jeho brata Harryho nikoho v York Chocolate Story neinformoval o svojej absencii. Okrem toho pri natáčaní nemal so sebou mobilný telefón a zmeškal tak aj hovor z práce. Preto sa jeho nadriadený rozhodol ukončiť s ním spoluprácu.

More tragic details have emerged about the death of Take Me Out contestant Charlie Watkins. Just so sad… http://bit.ly/2xQm1uJ

Posted by Closer Magazine on Wednesday, 20 September 2017

Prácu v čokoládovni mal veľmi rád, bol v nej šťastný. Počas natáčania Take Me Out s ním však ukončili pracovný pomer,“ priblížil situáciu jeho spolubývajúci Swabir Abdul Rahmam. Okrem toho Charlie prišiel vo veku 9 rokov o matku, neskôr o starú mamu, starého otca a tetu – a to všetko v priebehu piatich rokov. Všetky tieto udalosti Charlieho hlboko ovplyvnili. Nikto z jeho okolia však netušil, že tieto problémy ho trápili doteraz, predpokladali, že mu je už lepšie.

Rodina sa preto rozhodla, aby časť, v ktorej Charlie vystupoval, bola vysielaná na jeho počesť. Rodina okrem toho založila aj zbierku v jeho mene, aby pomohli aj ostatným, ktorých trápia myšlienky na samovraždu či majú iné psychické problémy.

Pozri aj: Najprv smiech, potom samovražda. Manželka Chestera Benningtona zverejnila video, na ktorom sa spevák smial iba 36 hodín pred smrťou

unilad.co.uk
Uložiť článok

Najnovšie články