Foto: Twitter (Daily_Express)

Ľuboš Belko / / News
Väčšina ľudí tvrdí, že homosexuál sa zo dňa na deň z vás stať nemôžeš, Scott Purdy je však presvedčený o opaku.

Potom, čo sa Scott zranil pri nehode na motokárach, dostal na predpis tabletky známe ako Pregabalin. Podľa jeho tvrdení bol až dovtedy zarputilým heterosexuálom a nič nemiloval viac, ako randenie s peknými dievčatami. Áno správne, už tieto slová pôsobia pochybne. Scott ďalej prehlásil aj to, že po 6 mesiacoch chodenia so svojou priateľkou ju musel opustiť, pretože viac nemal pocit, že ho priťahuje opačné pohlavie.

Povedal som jej, že neviem čo sa deje, no mám pocit, že sa mi páčia muži. Vedela, že beriem Prebalgin. Dokázala to pochopiť,“ hovorí Scott, ktorý so zmenou svojej sexuality nemá veľký problém, no snaží sa ľudí upovedomiť o možných vedľajších účinkoch týchto liekov. Prebalgin je liek, ktorý sa podáva pacientom trpiacim epilepsiou alebo bolesťou, ktorej pôvod je v mozgu.

Prebalgin má tiež niekoľko vedľajších účinkov, medzi ktoré patrí aj strata libida. „Chcem, aby ľudia vedeli, že pokiaľ budú brať Prebalgin, toto sa môže stať. Chvíľu mi trvalo, kým som si to uvedomil, no keď som lieky vysadil, túžba po mužoch jednoducho odišla. Beriem ich však znovu, pretože ma teší byť spokojný so svojou sexualitou,“ pokračuje Scott. Ten už má naplánované svoje prvé rande s mužom a podľa všetkého má najšťastnejšie obdobie život.

Je veľká šanca, že Scott o svojej sexualite tušil už aj predtým, len nevedel ako vyjsť s farbou von. A tak spravil Prebalginu negatívnu reklamu. Nech je to však akokoľvek, nárok na šťastie mu uberať nemôžeme. I keď je to skutočne bizarný spôsob, ako sa vyrovnať so svojou odlišnosťou.

Pozri aj: V hĺbke 60 metrov vydržia aj 13 minút. Vedci vyriešili záhadu okolo superschopností morských ľudí z kmeňa Bajau

unilad.co.uk
0
Komentovať (0)