Event House / Wikimedia

Michal Blaško / / Kultúra
Milí študenti. V spolupráci so Žilinskou Univerzitou sme pre vás pripravili tú najväčšiu, jedinú ozajstnú študentskú párty v tomto roku v Žiline.

Žilinskí študenti sa po piatich rokoch opäť dočkali. Lámavica je jediná akcia v roku, na ktorej študenti po skúškovom období oslavujú ukončenie zimného a začiatok letného semestra s prichádzajúcou jarou na párty plnej kvalitnej hudby, nekonečnej zábavy a energie. O organizáciu tohto podujatia sa stará eventová agentúra Apollo Lights&Sound, v spolupráci s neziskovým študentským združením, ktoré tvorí skupina nadšencov pôsobiacich ako denní študenti Žilinskej univerzity.

Lámavica sa uskutoční v nových moderných priestoroch žilinského Event House. Kapacita sály je 2,000 osôb. Priestor bude rozdelený na VIP zónu a hlavnú sálu. Súčasťou zóny bude bezplatná konzumácia alkoholických aj nealkoholických nápojov. Pre študentov internátu Veľký Diel a Hliny bude zabezpečená doprava na akciu zdarma.

O rozprúdenie atmosféry sa postará známa kapela so svojimi nestarnúcimi hitmi, POLEMIC, kde im predskokana bude robiť známa žilinská kapela, The Bluebeat. Exkluzívne vystúpi jeden z najkvalitnejších raperov na Slovensku –  STRAPO a jeho vystúpenie doplní Dj Spinhandz. Na záver budú parketu do skorých ranných hodín kraľovať top DJ’s slovenskej scény, DJ Milan Lieskovský, Dj EMTYDEE a Dj Toffy.

Lístky budú v predaji od utorka 20. februára vo vestibule Žilinskej Univerzity a už sú dostupné na predpredaj.sk.

Osláv so svojimi kamošmi začiatok semestera a prichádzajúcu jar na párty v znamení skvelej hudby a nekončiacej zábavy.

Viac informácii nájdeš aj na Facebooku.

Lámavica
0
Komentovať (0)