Foto: Twitter.com/ ShirtlessShamers

Priznajme si to. Už málokoho z nás baví sa donekonečna pozerať na polonahé selfíčka krásavíc na internete. Ale muži robia to isté, a tak sa zdá, že nikomu to nevadí...

„Máme už dosť polonahých žien! To naozaj chceš dávať takýto príklad svojej dcére? Som kresťan a nechcem sa dívať na tvoje bradavky!“ Toto je len malý úryvok lichotivých komentárov niektorých mužov na adresu žien, ktoré majú obľubu vo vyzývavých fotografiách. Možno by sme im aj zatlieskali, pretože naozaj majú pravdu. Virtuálny svet je už doslova presýtený fotografiami, na ktoré je čoraz menej ľudí zvedavých. No užívateľka Twitteru, Linsday, to nenechala tak. Ukázala, že najviac ženy kritizujú muži, ktorý sami nemajú problém  s nahotou. 

Niektorí hejteri sa dokážu poriadne „obuť“ do krások, ktoré vystavujú svoje polonahé fotky na internete. Stačí si zrolovať nástenku Facebooku či Instagramu a určite aj vy natrafíte na takéto hviezdy, ktoré chcú za každú cenu ukázať čaro svojich bradaviek. Možno aj preto sa niektorí muži veľmi nelichotivo vyjadrili na ich adresu. Neraz takéto „hviezdy“ inšpirujú čoraz mladšie dievčence k tomu, aby nemali problém sa odhaliť, pretože veď predsa nahota je „in.“ Linsday sa však na skupinku pokryteckých hejterov pozrela inak, a za to si zaslúži náš rešpekt. Ukázala, že trafená hus zagága. Založila preto vlákno #ShirtlessShamers, (pokrytci bez trička), na ktorom si môžete pozrieť krásavcov, ktorí odsudzujú fotografie polonahých žien, no sami sa vystavujú na obdiv. Prečo teda neplatí rovnaký meter na obe pohlavia?

Linsday má však už skúsenosti s nerovným hodnotením mužov a žien. V roku 2014 spustila projekt Cards Against Harassment (Karty proti sexuálnemu obťažovaniu), aby tak upozornila na problém sexuálneho obťažovania a zároveň, aby zdvihla povedomie ľudí o tejto problematike. Viac o tomto projekte sa dozviete tu.  A chvalabohu zaň! A vy si spolu s nami vychutnajte pokrytcov, ktorí sa bijú do pŕs za morálne princípy:

„Dievčatá, ktoré zverejňujú na internete polonahé fotky majú 300 upozornení a 200 žiadostí o priateľstvo. Dievčatá, ktoré to nerobia, majú 5 upozornení a rešpekt,“ aspoň takto to tvrdí tento polonahý krásavec.

„Vy, ženy, ste šťastím celé bez seba, keď môžete ukázať, ako vám presvitajú bradavky cez tričká. A potom sa sťažujte na stalkerov a na to, čo sa vám stane,“ to sú slová múdrosti tohto muža, ktorý sa silou-mocou snaží zvýrazniť svoju pýchu.

Nikdy by som nemohol byť so ženou, ktorá po celý čas zverejňuje svoje polonahé fotky na internete. Pre mňa je oveľa dôležitejšia skromnosť a sebaúcta!

Ako môžeš vyžadovať lásku a rešpekt od mužov, keď postuješ svoje polonahé fotky na internete každý zas∗atý deň?!

Dávaš si polonahé fotky na internet? Na mňa by to nezabralo!

„Dievčatá tak radi ukazujú, aké sú úspešné, a to len preto, že zavesia fotku svojho zadku na internet. Ja si však úspech predstavujem inak,“ ďalšie slová, ktoré by si k srdcu mala vziať každá žena!

„Dievčatá si vešajú polonahé fotky na sociálne médiá, ale očakávajú, že sa objaví džentlmen, ktorý bude s nimi jednať ako s princeznou,“ tvrdí krásavec tróniaci na záchode. Asi vie, o čom hovorí

Možno keby si prestala dávať na internet svoje polonahé fotky, udržala by si si chlapa!

Ak bude polonahá ukazovať svoj zadok, budem s ňou zaobchádzať ako so striptérkou. Ak sa odfotí v kostýme, pozvem ju na večeru!

Kedysi bol Instagram priestor pre tých, ktorí sa chceli stať fotografmi. Teraz je to priestor preplnený nezmyselnými selfíčkami polonahých žien…

Ženy si dajú polonahú fotku na Instagram a hneď si myslia, že sú modelka!

Všade len samé fotky polonahých žien. Už je to otravné!

Tak to vyzerá, že niekde sa stala chyba!

Pozri aj: Táto kontroverzná séria portrétov vám ukáže, ako v skutočnosti vyzerá nahé ľudské telo bez akejkoľvek úpravy (NSFW)

boredpanda.com
Príbehy
0
Komentovať (0)