Foto: instagram.com/evija_laivina_

Objavia sa po používaní týchto vecí želané výsledky? Čo myslíte?

Projekt „Bojovníci krásy“ je zbierka fotografií, ktoré nám predstavujú podivné veci z Ebay-u, ktoré sa vyrábajú v Číne. Tieto výrobky sľubujú okamžité skrášlenie bez chirurgického zásahu. Sú oveľa lacnejšie ako napríklad plastické operácie a botulotoxínové injekcie. A práve preto sa nám naskytá otázka. Budú tieto výrobky fungovať a zaručia nám krásu bez bolesti a míňania peňazí?

Každý z nás chce byť úspešný. Musíme preto vyzerať dobre a byť perfektní – to sú pravidlá našej spoločnosti, ktoré všetci nasledujeme, niekedy aj bez toho, aby sme si to uvedomili. Častokrát však zabúdame na dôležitosť vnútornej krásy. Tieto fotografie vznikli z iniciatívy škótskej fotografky Evijany Laiviņaovej v spolupráci s jej priateľkami, rodinou a dobrovoľníkmi zo sociálnych sietí, ktorí chceli ukázať to, čo všetko sú ženy (ale niekedy aj muži) ochotné urobiť preto, aby boli krásne.

Masky proti vráskam


Zoštíhľovač tváre


Šablóna na obočie


Meradlo na nájdenie tých najlepších proporcií na tvári


Zoštíhľovač nosa


Ako sa naučiť mať „krásny“ úsmev


Ďalšie zoštíhľovače nosa


Pomôcka na zväčšenie pier


Masážny prístroj na tvár


Bandáž na tvár (s malými ihličkami vo vnútri!!)


Maska proti dvojitej brade


Maska na tvár


Silikónová maska


Pomôcka proti spadnutým viečkam


Zlatá maska na tvár


Myslíte si, že ženy majú byť prirodzene krásne alebo majú skúšať podobné „vynálezy“? Vyskúšali by ste nejakú z týchto vecí aj vy?

Pozri aj: Lepšie ako Boratove plavky. 10+ módnych pohrôm, ktoré vás rozhodne pobavia

boredpanda.com
Príbehy
0
Komentovať (0)