reprofoto: Pixabay

Viete si predstaviť, že by ste sa vydali za digitálnu hru? Tak sa zdá, že vo svete plnom absurdít, je naozaj možné všetko.

Vraví sa, že géniov od bláznov delí len tenká čiara. Tak je to aj v prípade 20-ročnej Noorul Mahjabeen Hassan, ktorá okrem toho, že je matematickým géniom, má aj jednu zvláštnu úchylku. Sexuálne ju priťahujú objekty. To však je len začiatok absurdného príbehu. 

Aká hra vás najviac zaujala? Pexeso, šachy či Rubikova kocka? Mladá matematička by pravdepodobne v týchto (ne)vinných hrách nevidela len hru na cibrenie logiky. Keďže samu seba radí medzi sexuálov viazaných na objekty, pravdepodobne by v týchto hrách videla potenciálneho partnera. To, čo nám príde krajne nepredstaviteľné, sa pre ňu stal normálny spôsob života.

Nevyšlo jej to s Pierrom, skúša šťastie s Tetrisom

Pierre, Noorulin bývalý partner, je kalkulačka, ktorá bola dômyselne uspôsobená tak, aby ju náruživá partnerka mohla bozkávať a olizovať. Medzi „partnermi“ však došlo ku komplikáciám, a tak si Noorul našla nového partnera. Ide o obrovskú maketu Tetrisu, s ktorou chce mladá matematička vstúpiť do manželského zväzku.

Navigácia, hry či iPod

YouTube.com/807 News

Noorul elektroniku jednoducho miluje. V súčasnosti síce ostáva „verná“ Tetrisu, za ktorého sa plánuje vydať až po skončení štúdia, no jej objektami lásky sa pokojne môže stať GPS navigácia, elektronické hry či iPod. Dnes však tvrdí, že odjakživa cítila, že Tetris bude pre ňu ten pravý. „Je dokonalý, má perfektný tvar a stimuluje myseľ,“ tvrdí matematička, ktorá vníma to, čo ostatným uniká.

💗 #tetris lamp

A post shared by Jen (@jengamer87) on


Samotná Noorul vysvetľuje, že nie je žiadnou fetišistkou. Je asexuálkou priťahovanou k objektom, pričom jej vzťah je viac romantický, hlboký a nezakladá sa len na sexuálnej príťažlivosti. Ak si myslíte, že na tomto svete vás už nič nemôže prekvapiť, ľudia ako Noorul Mahjabeen Hassan vás raz-dva presvedčia o opaku. Veríme, že nový zväzok budúcej pani Tetrisovej prinesie spokojnosť.

Pozri aj: Sto ľudí prezradilo, aká je ich obľúbená sexuálna poloha. Zhodujú sa ich „chúťky“ s vašimi?

ladbible,com
Príbehy
0
Komentovať (0)