surfacewithasmile.info

Možno nie každý má rád upratovanie, no všetci sa iste zhodneme na tom, že v čistom prostredí sa človek cíti lepšie. Určite ste už niekedy...

Možno nie každý má rád upratovanie, no všetci sa iste zhodneme na tom, že v čistom prostredí sa človek cíti lepšie. Určite ste už niekedy ale narazili aj na nečistoty, pri ktorých vám nepomohli ani zaručené, kvalitné prostriedky a vy ste sa pri nich museli tak trochu svojpomocne vynájsť. Dnes vám trochu pomôžeme a ukážeme vám skvelý typ na dôkladné umytie dlažby, no najmä škár medzi jednotlivými kachličkami. Práve tieto miesta bývajú najväčším postrachom kúpeľní či kuchýň.

Na tento jednoduchý postup budete potrebovať prací bieliaci prostriedok (napríklad Clorox), tesniaci injekčný materiál, podlahovú kefu a rukavice. Prvým krok bude nanesenie bieliaceho prostriedku na kachličky a do škár pomocou rukavíc.

groutingtile.net
groutingtile.net

Stačí primerané množstvo, netreba to preháňať. Takto to nechajte pôsobiť aspoň 10 minút. Ďalej vezmite podlahovú kefu a poriadne miesto vydrhnite, rozotierajte bieliaci prostriedok po celom povrchu dlažby či kachličiek. Nechajte to celé chvíľu vysušiť a potom do škár naneste tesniaci materiál. Po desiatich minútach pôsobenia poriadne vyumývajte celú plochu a vaša práca je hotová. To najťažšie za vás však spravila chémia.

ciste.cz
ciste.cz

Pracích bieliacich prostriedkov a tesniacich materiálov máme v ponuke nespočetné množstvo, preto je len na vás, aké si zvolíte.

Príbehy
0
Komentovať (0)