Foto: Youtube (DW News)

Práca občas vie byť poriadne stresujúca.

Keď nestíhame vopred stanovené deadliny, celý dojem sa kazí ešte viac. A ak nie sme schopní naplniť výročné ciele, môže sa zdať, že katastrofa je na svete. Väčšina z nás sa však bojí len o svoje bonusy. Skupina čínskych zamestnancov sa však nad našimi problémami môže len pousmiať.

Zamestnanci sa museli plaziť rušnou ulicou v čínskom meste Tengzhou. Šokovaní okoloidúci sa len neveriacky prizerali, zatiaľ čo sa títo ľudia museli plaziť v hustej premávke. Podľa portálu btime.com, boli všetkými zamestnancami ženy istej spoločnosti, ktorá predáva skrášľovacie produkty.

Na videu môžeme vidieť muža, ktorý ženy na kolenách vedie, akoby boli stádo dobytka. V ruku držal vlajku s logom spoločnosti. Podľa dostupných informácií zastavila muža polícia. Muži zákona prikázali mužovi zastaviť tento trest a dali mu ústne upozornenie. Činnosť spoločnosti bola zastavená a jej vedeniu bol nariadený reflektívny tréning.

Ponižovanie zamestnancov je v Číne pochopiteľne zakázané. Ak sa niečo podobné odohrá, zamestnávateľ je povinný zaplatiť zamestnancovi finančnú kompenzáciu. Či sa to stalo aj v tomto prípade sa nám zistiť nepodarilo.

ladbible.com
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )