Slovenskom v septembri minulého otriasol prípad unesenej študentky Soni, ktorú zdrogoval a znásilnil záchranár. Ten dovtedy bežne vykonával svoju prácu. Soňu našli po 26 hodinách, kedy po nej nebolo ani stopy, ležať pred nemocnicou v Petržalke.
Páchateľ je jasný
Neskôr bol v tomto prípade obvinený zdravotník, ktorý ju mal omámiť liekmi. Ako sa však ukázalo, záchranár bol v čase spáchania skutku nepríčetný a trpí duševnou poruchou, informujú TV Noviny. Súd tak rozhodol, že obvinený nepôjde do väzenia.
Na základe znaleckých posudkov mu nariadil ústavnú liečbu. Prokurátor navyše ešte koncom mája zastavil aj trestné stíhanie. Soňa mala v čase jej nájdenia na tele viaceré poranenia a stopy po opakovaných vpichoch. DNA unesenej ženy sa údajne našlo na kľučke v záchranárovom aute, na plachte v jeho byte a aj vo vani.
Politológ Duleba v 1 na 1: Dramatické ruské ovplyvňovanie volieb, ktoré vidíme v Maďarsku, očakávame aj na Slovensku
Prepáčte, nevedeli sme, že je „neviditeľné“. Ako Srbi zostrelili americké lietadlo F-117 so stealth technológiou
Už o pár dní si skontrolujte schránku, príde vám šek. Pravidlá pri energopomoci sa zmenia, pozrite si prehľad
Spáchal jeden z najväčších finančných podvodov v dejinách: Peniaze mu posielal „skoro každý“, nakradol 65 miliárd
Trump v Iráne otvoril Pandorinu skrinku: Z Kuby chce mať možno ďalší prímorský rezort, hovorí expert Ondrášik
Zúfalí ľudia kričali, chorý pilot sa zamkol v kokpite. Lietadlo v rýchlosti 700 km/h namieril do Álp, zavraždil 149 ľudí












Nahlásiť chybu v článku